Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon messze lakik tőlünk, de minden évben max 2x találkozok vele.

Az utolsó találkozás után kb másfél hónapig nagyon sokat beszéltünk, és nekem nagyon bejön, és én is bejöttem neki, de aztán valahogy úgy alakult, hogy nem beszéltünk már lassan egy hónapja..

Kb 4-5 hét mulva megint találkozni fogunk, és azt álmodtam, hogy megjött a busz, és jött még sok ismerős, velük beszéltem, köszönöttem őket, de a lányt nem, hanem elment egy másik barátnőjével, és én is el 3 barátommal.

Elmentünk valami emeletes épületbe(fogalmam sincs, mivolt az) és jöttünk le egy falépcsőn, amikor a lány és a barátnőjei ottvoltak. A barátnők elmentek, és a haverokkal mi is mentünk volna el, de én megálltam, odamentem a lányhoz, köszöntem neki, megpusziltam az arcát, megkérdeztem hogy hogy van, válaszolt, aztán meg összenéztünk, és rámmosolygot, és én is rá..aztán felébredtem...ez mit jelenthet?:S


2011. okt. 23. 19:58
 1/4 Mr. Hide ***** válasza:
azt hogy meg akarod dugni :D
2011. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy szeretné megdugni, az biztos, de ne magyarázzátok félre az álmát. Én is csak hallottam valahol, hogy a járművel álmodás valamiről való lemaradást, a csók pedig kétszínűséget jelent.
2011. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 saky73 válasza:
A disznó is makkal álmodik!
2011. okt. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a 2dik válaszoló válaszát, a többi retardált meg bekaphatja a balherémet!
2011. okt. 28. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!