Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom mindig ezt a...

Miért álmodom mindig ezt a fogamról?

Figyelt kérdés

Augusztusban ki kellett műteni az egyik fogam. Azóta harmadjára van ugyan az az álmom: becsukom a szám, összenyomom a két fogsorom, és kiporlanak a fogaim. Még a hangját is hallom, ahogy ropog, rettenetes...


Mitől lehet?


2010. nov. 23. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én is álmodtam már ilyet többször is.
2010. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2010. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:39


Köszi!

2010. nov. 23. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Amióta volt egy durva bicaj balesetem (2005) az első 6 fogam ki van pótolva, de a felső metszőfogaim a leginkább sérültek. Azóta minden évben letörik a bal oldali és persze meg kell csináltatnom. Amióta ez van Én is rengetegszer álmodom azt, hogy a fogaim sorra kihullanak, elporladnak stb...Én egyrészt ezt annak tudom be, hogy túlságosan aggódok azért, hogy mikor fog újra letörni stb...de persze ennek muszály volt utánaolvasnom, miután ez eléggé gyakori álom nálam. Csak negatívumokat olvastam, többek között fájdalmas veszteség, néhol halállal is kapcsolatba hozták.

Bocsi, egy kicsit hosszúra sikerült a mondókám, csak gondoltam, mivel hasonló cipőben járunk...:)

2010. nov. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Többször hallottam már hogy foggal álmodni halált jelent, hogy valaki meg fog halni. Bár én ezt baromságnak tartom mert sokszor álmodtam foggal de nem nagyon halt meg utána senki...
2010. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lehet csak szimplán fogyatékos vagy
2010. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!