Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Miért álmodom ilyet?

Figyelt kérdés
Szörnyű álmom volt az éjjel.egy házat akartunk venni.megis néztünk párat.az utolsó ház hatalmas volt és elég olcsó.az alsó szint és a nappali szép volt régi de szép.de amint a szobákba beléptünk rájöttünk h. ez a ház valami szörnyű dolgot őriz.a szobák tele voltak olyan eszközökkel amik emberek kínzására alkalmasak.amin egy ilyen szobába beléptem ilyen bevillanásaim voltak h mik történtek ott.több kísértet is volt.kiderült h ez egy család volt akiket lemészároltak mert rengeteg embert különös kegyetlenséggel halálra kínoztak és most bosszút állnak azokon az embereken akik oda belépnek a házba.szörnyű volt menekülni kellett.nem írom le az egészet mert hosszú lenne nagyon.a lényeg h miután kimenekültünk a házból haza mentem Anyukámékhoz és sok idő elteltével még mindig azok az emlékek kínoztak....a látomások stb....:S
2011. okt. 23. 10:00
 1/7 A kérdező kommentje:
+ Anyukáméknál laktam holott már 3 éve külön vagyunk...:S
2011. okt. 23. 10:02
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Az álmok nem jelentenek semmit. Az érzéseink, külső tényezők határozzák meg őket. Mivel nem tudjuk, hogy a közel vagy távol múltban milyen (rossz) dolgok történtek veled, nem igazán lehet megmondani, hogy miért álmodtad ezt.
2011. okt. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, hogy az elmúlt életedből álmodtál meg egy mozzanatot. Azt, hogy téged és családodat keményen megkínozták.
2011. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nemtudom de ez nagyon szar volt......:S
2011. okt. 23. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Sok horrorfilm.

2. Ezoterikus dolgokban való hit.


És tudom, most jön az, hogy nem nézel horrorfilmet, és nincs ezoterikus érdeklődésed.

2011. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az előző hsz.-hez még annyit hogy tudatalatt honvágyad...
2011. okt. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem nézek horrorfilmet pont ezért mert rosszat álmodok tőle.viszont az ezotéria érdekel....:D

de az a vicces h este nem is agyaltam ilyen dolgokon....mert amikor szoktam tuti h rosszat álmodok.:S

2011. okt. 23. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!