Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek lehetséges az,...

Szerintetek lehetséges az, hogy valaki beleéli magát az álmába?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, h miközben álmodik és amit az álmában tesz (pl:sétál)...azt megcsinálja a valóságban is??
2010. nov. 24. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
lehetséges, van is erre egy fogalom: alvajáró
2010. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, mert az alvás bizonyos fázisaiban egy hormon blokkolja a végtagok mozgását, pont azért, hogy ne utánozza le a testünk az álmunkban átélteket. Persze ,akinél ez a hormon nem jól működik, annál előfordul.
2010. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem hacsak nem alvajáró vagy. alváskor a lelked kilép a testedből és több helyszinen jár megy. de elvileg ha felkelsz és ha a lelked mondjuk sétált nem kéne érezni a lábodnak h sétáltál.

remélem érted

2010. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem van egy érdekes élményem az álom témakörben.

Ritkán (évente egyszer-kétszer) előfordul, hogy álmodom és álmomban tudom, hogy ez álom.

Amit akkor tapasztalok arra ébren is emlékszem.

Ezt elmeséltem egy "hozzáértőnek" aki azt javasolta, hogy valamit tanuljak meg álmomban.

Nem hittem benne de azért megjegyeztem. Azt mondtas, hogy van aki tudja írányítani ezt és pl 12 nyelvet tanult meg álmában. Mégeszer mondom nem hittem benne.

A következő álmomban megtanultam egy verset amit addig nem tudtam.

A -verset a- mai napig tudom pedig csak álmomban találkoztam vele.

Nem hittem benne és meggyőzni sem szeretnék senkit semmiről.

Csak gondoltam megosztom.

Szép napot.

2010. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!