Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Másnál is van olyan, hogy...

Másnál is van olyan, hogy álmába fút, siet és mikor felébred belőle, zihál és izom láza van, mint aki valójában is futott?

Figyelt kérdés
2010. máj. 25. 14:23
 1/9 anonim válasza:
55%
Hát én álmomban nem tudok futni. Mintha leragadnának a lábaim. De mégis mikor felébredek belőle nagyon fáradt vagyok és zihálok.
2010. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
volt. meghogy rugdalózom.
2010. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én álmomban mindig edzőterembe járok, így nappal nem kell kondiznom! Felébredek és tiszta izom vagyok!
2010. máj. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%: lol
2010. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel nem szoktam a futásról álmodni, de azt hiszem, tudom, mitől van:

Olvastam egy olyan kísérletről, amiben élsportolókat, olimpikonokat teszteltek. Az volt a feladat, hogy különböző gépeket "kötöttek hozzájuk" és el kellett képzelniük, hogy versenyezne, futnak, úsznak stb - kinek mi a sportága. A gépekkel mérhető volt, hogy amikor elképzelik (komoly koncentrációval) a testmozgást, az izmai reagálnak, mintha valóban futna. Szóval, elméletben, ha arra gondolsz/arról álmodsz, hogy futsz, akkor az izmaid ugyanúgy dolgoznak, mintha valóban futnál...

Remélem értetted, mire gondolok :)

2010. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha a kutyák gyakoriznának...!
2010. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pénz áll a házhoz.
2010. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Alvajáró (futó) vagy
2010. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Vazze elkezdek erősen koncentrálni a hasizomra. Hátha lemegy végre :D
2010. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!