Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Verrel almodni? Ha jobb...

Verrel almodni? Ha jobb labamszara olyan veres volt mintha be lett volna festve (raszaradt) A jobb terdemen kicsi vagas abbol folyt hol lassan hol gyorsabban. A bal terden kicsi vagas abbol szintelen folyadek folydogalt.

Figyelt kérdés
Csupa idegen tember volt foleg ferfiak volt koztuk egy barna aki mintha elotte mondtak hogy narkos volt zullott de lehet megjavult , o odalepett hozzam s atolelt gyengeden mintha a hatam megveregette volna nem tudom sokaig boklasztam az udvaron ilyen labbal s meg valahova egy gyerek kicsit nagyobbacska kislany nem ismerem ment volna haza s en beneztem hozza mintha veres lepedon fekudt volna? ez mar nem b iztos hogy igy volt. Vajon mit jelenthet
2010. nov. 27. 06:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem tudsz helyesen írni. Amúgy meg ajánlom Krúdy álmoskönyvét, ha annyira fejtegetni akarod az álmaid.
2010. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vér, amely folyna lábad előtt: veszedelem.

Vért inni: betegség. Vért szívni: bátorság. Aludt vér: nehéz betegség.

Csepegő vér: jó jegy. Vért köpni: gyalázat. Vért edényben felfogni: betegnek gyógyulás. Véres lepedőn feküdni: örökség. (Kerner.) Vérrel írni: szerelem. Vérrel beszennyeződni: jegyeseknek jó, másoknak vándorlás. Véres párna: atya halála. (Lipcsei.)

2010. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt, s tanacsot Krudy konyve meg van, de sajnos az almomra nem kaptam valaszt benne, sot masik ket konyvbol sem. Gondoltam itt talan nem csak a ver szora hanem a vele osszefuggo alomra is tudnak megfejtest. Sajnalom ha a helyesirasom nem a legjobb, de Las Vegasban (Amerikaban elek kis ideje) a klaviaturan nincs ekezet, talan azert tunik ugy nem irok helyesen. Azert koszonom a kritikat is megszivlelem, s varom hatha valaki tobbet tud mondani az almom jelenteserol

udv. G.

2010. nov. 30. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!