Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan lehetnék sokkal jobb...

Hogyan lehetnék sokkal jobb tanuló mert most 1-es 2-es tanuló vagyok? Mit tudnák tenni az érdekébe hogy sokkal könnyebben és gyorsabban tudjak tanulni mindent?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát kell egy jó nagy adag elhatározás meg kitartás, nem nagy cucc hogy jobb tanuló légy ..nálam bevált az hogy rendesen rászántam magam a tanulásra + még a tanulni valót addig irogattam egy lapra amíg kivülról nem tudtam az egészet de az is fél siker ha órán figyelsz és megjegyzed a hallotakat...bevallom és semmit se tanulok itthon csak az órán figyelek azt mégis 3-as vagyok...
2011. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt tudom ajánlani, mint az előző, és énis 3-4-es tanuló vok, úgy, h sosem tanulok itthon, csak órán figyelek, vagy a padon alszok,de akkoris megjegyzek dolgokat. Figyelj, jegyzetelj órákon és biztos te is lehetsz 3-as minimum :)
2011. máj. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket! Megfogadom a tanácsokat és betartom!
2011. máj. 18. 20:17
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem legnehezebben az irodalom és a nyelvtan megy ott mit csináljak hogy jobban megértsem?
2011. máj. 18. 20:19
 5/7 anonim válasza:
Olvass többet kérd a tanár vagy egy olyan osztálytársad segítségét akiben megbízol. Ott van az ementor.hu ha sokat gépezel akkor ott gyakorolhatsz is!!!! Sok gyereket nem értek hogy tud bukdácsolni, én most hatodik osztályos vagyok és eddig szín ötös. Órán odafigyelek otthon megcsinálom a házit és kirázom a kis ujjamból.
2012. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát most figyelj...nem tok többet ajánlani,készíts tanuló kártyákat az szerint az elv szerint,hogy elejére írod a kérdés,hátuljára a választ,és ezzel jól el játszogathatsz.
2013. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt egyszer megbuknom és az akkor ért atrocitások miatt mint a kisangyal tanultam egész gimiben.
2014. jún. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!