Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Gyorsan, gyorsan valaki...

Gyorsan, gyorsan valaki magyarázza meg. El mondanátok mit jelent az álom?

Figyelt kérdés

Hát az iskolában játszódik az eleje jó mert én meg a barátom vagyunk benne de a végénél nem . Az a szitu : A portán fotelek vannak és az Angi le ült az egyikre és az nagyon rugózott. Mikor elment láttam ott egy kesztyűt, azt hittem az övé és utána akartam vinni. Megfogtam a kesztyűt és vastag volt meg akartam nézni mi van benne. Fel emeltem a huzatot és egy női holt test volt bele nyomkodva. Annak a kezén a kesztyű levettem a táskám és a tesi cuccom és elkezdtem futni. Láttam a szerelmemet a folyosón kézen fogtam és futott velem és menet közbe a 2. visszaadták a táskám meg a tesi zsákom és az infó teremig rohantunk ott elmondtam a szerelmemnek mi történt ő megölelt, és lenyugodtam.

Lementem vele megnézni van e még holtest és volt minden székbe. Bárki megölhette őket ezért az iskola bírósághoz fordultunk. Én a barátnőm a szerelmem és a haverja volt ott meg a bíróság . Elmentünk a gyártókhoz de semmi ott nem voltak holt testek. A szerelmem megölelt és azt mondta "nem tudom mi lehetett de megoldjuk, nyugodj meg !"


Majd felkeltem mert megijedtem.


2010. dec. 4. 11:50
 1/7 Nostro the overlord ***** válasza:
Semmit.
2010. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs semmi különös jelentősége.
2010. dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de a holt nőket nem is ismerem de még látni se láttam
2010. dec. 4. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nem számít nem csak olyan dolgokról álmodsz amiket már láttál életedben!
2010. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell az álmoknak jelentőséget tulajdonítani
2010. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ;(u) válasza:
Szerintem hiaba kuldtok alom megfejto kereseket,ugyse erti senki az almaitokat.Legalabbis ahogy eddig nezem 1x nem jott normalis valasz almos keresekre.Jobban teszitek hogyha valami ilyennel foglalkozo oldalra kulditek.
2010. dec. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lelkiismeret-furdalásod van, amiért nem jársz be nyelvatórára. A halott nők az igekötőket jelentik, akiktől kegyetlenül elszakították az igéket.. és csak egyre több lesz belőlük, ha nem óvakodsz, és kísérteni fognak a kihalt folyosókon gyááááháááá
2010. dec. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!