Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez engem nagyon idegesit,...

Ez engem nagyon idegesit, segitetek?

Figyelt kérdés
Mar vagy 3 napja azt almodom hogy ramaszok valamelyik osztalytarsamra, de olyan valakire aki nem is teccik, tehat nem vonzodok hozza! Tudom ez hujen hangzik de elegge kinos megirni is! Szerintetek ez mit jelent?
2010. dec. 6. 16:25
 1/2 tetris ***** válasza:

Félelemmel tölt el, hogy nem hozol mindig ésszerű döntéseket és olyat teszel, ami miatt később szégyenkezned kell. Bizonytalan vagy önmagad megítélésében.

Majd mindenkivel előfordul, hogy olyasmit álmodik, hogy megszégyenül valamiért. Én pl. azt szoktam álmodni hogy megyek a boltba, és ott veszem csak észre, hogy meztelen vagyok. Szerintem nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítanod ennek az álomnak.

Talán ha az önbecsülésed, a magabiztosságod kicsit növelnéd, nem álmodnál ilyeneket.

2010. dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2010. dec. 6. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!