Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? Nagyon...

Miért álmodtam ezt? Nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Kórházban voltam,szívműtétre vittek álmomban.Belegondolni is rossz.
2011. okt. 1. 06:15
 1/4 A kérdező kommentje:
mielőtt elaltattak volna,ordítottam
2011. okt. 1. 06:26
 2/4 anonim válasza:

Az álmok gyakran hülyék tudnak lenni, aztán azon agyalsz egész nap, meg pocsék és értetlen lesz a kedved...

Az álmodról az jutott eszembe, hogy a környezetedben nincs szívbeteg, vagy valaki nem kapott olyan tanácsot az orvostól hogy vigyázzon jobban a szívére?

Vagy valaki el titkol előled valami szívbetegséggel kapcsolatban?


Három éve szénmonixid mérgezést kaptam a szüleimmel és a testvéremmel együtt, hajnali 3-kor vittek minket mentővel a kórházba, és a barátnőm megérezte, megálmodta, és hívogatott hajnaltól folyamatosan. 32 nem fogadott hívásom volt, mire kézhez kaptam a mobilom másnap.

2011. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

szia!köszi,hogy írtál!

én nekem vannak szívproblémáim,kivizsgáláson voltam múlt héten,eredményekért jövő héten hívnak,az is szóba jőhet,hogy ismét műteni fognak

2011. okt. 1. 08:51
 4/4 anonim ***** válasza:

válaszolonak.

tuti a barátnöd keze volt a dologban, csak az èjj folyaman átgondolta magàt

2011. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!