Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez az álom mit jelenthet?...

Ez az álom mit jelenthet? Félelmetes volt, egy egyszerre mintha boldog is lettem volna közben.

Figyelt kérdés

Álmomban Gin Rummy (ő egy rajzfilmsorozat, a Kertvárosi Gettó egy szereplője, huszonéves, terrorista beütésű amerikai férfi) egyszer csak elkapott az utcán iskolába menet, egy hatalmas puskát szegezett a tarkómnak, és lökdösött maga előtt az iskolám közelében álló benzinkútig, ahol rengeteg sötét, hosszú ruhás férfi volt, mindegyiknél fegyver, az arcuk és a szemük is el volt takarva, de még így is éreztem, hogy méregetnek. Amíg haladtunk, beszélt is hozzám, de többnyire csak azt mondta, hogy ha megpróbálnék elszökni, lelőne. Amikor odaértünk, a társaság közepére lökött, ő pedig megállt mögöttem. Az egyik férfi beszélni kezdett hozzám, de nem igazán értettem, mit mond, egy másik társa magyarázta el. Pontosabban azt, hogy ők az Al Kaida, és azt akarják, hogy én is a szervezetük tagja legyek, ha ellenkezek, akkor pedig helyben megölnek. Nem tudtam válaszolni sem, mert Rummy ismét elrángatott onnan azzal, hogy az Al Kaida vezetője valami megbízást hagyott rám, amit teljesítenem kell nekik. Visszairányított a sulimhoz, aminek a helyén egy étterem volt, és beküldött, hogy szerezzek ennivalót, ha kell, ölhetek érte, nem fontos, milyen úton, de tegyek eléjük valamit. Ott voltak az osztálytársaim is valamilyen óra keretein belül, főztek, kiszolgáltak, terítettek, de én nem akartam bemenni, mert már elkéstem az óráról, és nem akartam, hogy leszidjon az osztályfőnököm. De akkor kibiztosította a fegyverét, és én annyira megijedtem, hogy inkább berohantam. Megtaláltam a legjobb barátnőmet, tőle kértem gyorsan enni valamit, de csak pár szelet nyers húst nyomott a kezembe egy tányéron, hogy vigyem be a konyhába, ott majd megcsinálhatom magamnak. De én oda se mertem bemenni, így csak reszkettem a húsokkal a kezemben... közben valami kilátó féleségbe kerültem át az ételraktár helyett, ahol a barátnőmmel voltunk, és láttam, hogy Rummy odalent az óráját nézi, a fegyverét lóbálja, és hirtelen felpillant oda, ahol én állok. Nem hittem, hogy észrevett, de rettenetesen dühös volt a tekintete. Elfordultam, és letettem a tál húst magam mellé, és azon gondolkoztam, hogy mit csináljak. Közben előkerült néhány macska, és elvették tőlem az ételt. Próbáltam visszaszerezni, de elfutottak fele. Ismét lenéztem Rummy-re, aki ugyan olyan dühösen kémlelt felém, mint az előbb, majd gyors léptekkel elindult felém, és felébredtem.


Nem tudom pontosan, hogy milyen érzés volt. Arra emlékszem, hogy nem féltem, amikor fegyvert fogtak rám, akkor sem, amikor elraboltak, egyedül akkor, amikor egyedül hagyott mindenki... miért van ez? Miért álmodhattam ezt, és mit jelenthet?


Egyébként... nagyon rég nem néztem már a Kertvárosi gettót, így nem értem, hogy honnan jött elő Rummy, ha még csak nem is gondoltam se rá, se a rajzfilmre, mégis az egész álmomban szinte kulcsszereplőként volt jelen.


13,5/L

8.o.


2010. dec. 8. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia,elolvastam eléggé érdekes story!

Kissebb koromban én is álmodtam rengeteg mesefigurával stb , ez benne van az álomban,én nem tudtam megfejteni az álmodat sajnos.

2010. dec. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!