Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? Félelmetes volt.

Figyelt kérdés

Négy emberrel élőben eljátszottunk egy videójátékot, amit én találtam ki, és egy gonosz férfiről szólt, aki meg akart minket ölni, üldözött is árkon-bokron keresztül. Előle menekültünk fel az udvarunkban egy épületbe, ahová nem tudott követni, és átváltozott farkassá, és felugrott, mi meg készek voltunk arra, hogy megöljük, de akárhogy püföltük, nem halt meg, és majdnem megharapott... én meg már nem mertem hozzáérni, mert azt hittem, hogy egy olyan fiú az, akit én nagyon szeretlek, és fontos nekem, és akkor akart megharapni. Aztán leesett, én meg elfutottam, és akkor a pasi átváltozott medvévé, és üldözött, de valahogy ráijesztettem, és kikergettem az udvarból, aztán befutottam a házba, összeszedtem kaját meg innivalót és visszavittem az embereknek, hogy legyen mit enniük, ha már a pasit nem tudták megölni, hogy legyen élelmük, és akkor ordított az a férfi... vagy állat. És nagyon megijedtem, és rohantam a ház felé, ő/az meg közeledett, és nem tudom, hogy beértem-e vagy elkapott.


Sajnálom, ha néhol érthetetlen, de MSN beszélgetésből másoltam ki, és csak pár helyen javítottam át, hogy ne legyen túl hosszú és egybefüggő.


Egyébként nagyon féltem... végig üldöztek... meg akartak ölni...


2010. dec. 27. 23:37
 1/9 Bretso ***** válasza:
52%
Az égvilágon semmit nem jelent. Sokat ettél lefekvés előtt.
2010. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Túl sok számítógépes játék...
2010. dec. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
90%
Left 4 Dead 3:Twilight az oka.
2010. dec. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem ettem, és nem játszom semmivel, az Alkonyatot pedig nem szeretem.

L4D jöhet :D

2010. dec. 28. 08:32
 5/9 anonim ***** válasza:
A medvévé átváltozó fickó azt jelenti, hogy furry vagy és legszívesebben rajzolt ember-állat keveréklényekkel feküdnél le. Mivel ilyenek a valóságban nincsenek, inkább vegyél egy medvejelmezt vagy írd be a google-ba hogy: "YIFF"
2010. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy lány vagy?:D


Mert akkor játszhatnánk L4D-et, én is szeretem :D

A második rész még nincs meg :D

2010. dec. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, lány vagyok, de nekem egyáltalán nincs meg... adj MSN címet, beszélgessünk >w< Vagy vegyél fel... kiírom, mert akárki vesz fel rajtad kívül, ha zaklat, nem lesz hosszú életű beszélgetésünk:


vanille_V-chan@hotmail.com

2010. dec. 28. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy animusz. Főleg szexuális jellegűnek tűnik az álom.
2010. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Front volt!
2010. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!