Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jessszus ilyenkor mit tehetek?...

Jessszus ilyenkor mit tehetek?! 1 hete felvettek egy szarr munkahelyre ma meg egy nagyyon jóra holnap kezdhetek is de a főnököt nem érem el hogy felmondjak neki.

Figyelt kérdés
Ma felvettek egy nagyon jó munkahelyre holnap kezdenem is kell. A probléma, hogy egy hete dolgozom egy cipő üzletben mint eladó és holnap kellene mennem oda is de nem érem el a főnököm telefonon, hogy fel tudjak mondani miivel még próbaidőn vagyok. Mit tegyek? A jó munka egy gyárban irodavezetői kb dupla annyi fizetésért...
2011. okt. 20. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj be neki holnap. Az új helyen meg mond meg, h a papírjaidat holnap után tudod csak vinni.
2011. okt. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felmondás úgyis csak írásban érvényes, semmit nem érnél el vele, ha el is érnéd telefonon (legfeljebb, ha ő rúgna ki előbb, így megspórolva neked a papírmunkát).


Holnapig írd meg inkább a felmondóleveledet, aztán reggel add le a titkárságukon. Meg kérd meg őket, hogy a kilépőpapírjaidat délutánra csinálják meg.

Ezt mondjuk megkérheted most is, ha még eléred a HR-t telón.

2011. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el dolgozni az új helyen, egyből hívni fog a volt főnököd! Nem fog neki tetszeni, de a papírokat kérd el tőle. Ha sokáig ülne a papírjaidon akkor keresd fel a könyvelőjét.
2011. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
cipőbolti eladó voltam és 1 hete vettek fel csak a főnök számát tudom senki másét...kollégáimét sem :S
2011. okt. 20. 17:33
 5/5 A kérdező kommentje:
ha nem megyek be de az üzletben még lesznek rajtam kívül, akkor ugye nem kell fizetnem semmiféle kártérítést? azért mert nem mentem be dolgozni és ezzel okoztam kárt? mert ugye nem vette fel, smst viszont küldtem neki
2011. okt. 20. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!