Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mindig róla álmodok, de miért?

Mindig róla álmodok, de miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindig arról álmodok, hogy összejövök azzal a fiúval akibe szerelmes vagyok és eddig még csak szemezgetünk meg minden meg már az érzéseimet is bevallottam neki, de semmi és pl.: tegnap azt álmodtam, hogy a mikulás disco-ban összejövünk, de nem történt semmi. Meg pár héttel ez előtt azt álmodtam, hogy karácsony van és már járok azzal a fiúval és már ez ötször megtörtént és nem értem, hogy mit akar ez jelenteni :/ Köszönöm előre is :)


2010. dec. 12. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Bele vagy zúgva, természetes, hogy ilyet álmodsz. De ez nem jelenti azt, hogy össze fogtok jönni, sem azt, hogy nem jöttök. Ez csak álom.
2010. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat gondolsz rà és hiànyzik neked,azért àlmodsz vele.
2010. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a www.ezoterikus.hu-n nézd meg az Álomszótárt. Hátha megmagyarázza az álmodat.
2010. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a vágyad!
2010. dec. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En leginkabb a penzzel vagyok igy. Parszor almodtam mar, hogy ott allok a Szerencsejatek ZRt. elkepzelt dobogojanak legtetejen (en, aki legtobbet nyert). :D
2010. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!