Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok mindig róla és...

Miért álmodok mindig róla és ugyanezt?

Figyelt kérdés
szóval már egy jó ideje visszatérő álmom van. hetek óta a volt barátnőmről álmodok, egy erdős területen, egy hosszú fehér ruhában áll előttem, és az egész olyan furcsa. egy erdőben van, de mégis nagyon világos van és nagyon fényes..mintha a mennyország kapuját látnám vagy tudomisén(ne nézzetek hülyének pls.) szóval ott áll előttem, valami szellő fújja a haját, és felém nyúl. de én valamiért nem tudom elkapni a kezét, és úgy érzem mintha valami történne vele..álmomban sehogy sem tudom elérni! már nem járok vele, nem is szeretem már, fél éve szakítottunk. napikig is álmodtam már ezt, egymás után! ugyanezt! vajon jelenthet ez valamit és miért pont az elmúlt hetekben jelentkezett? nagyon furcsa érzésem szokott lenni, mikor felkelek ez után..mintha ő már nem is létezne. mi lehet ez?
2011. júl. 23. 21:57
 1/4 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, mikor jártunk, mindennél jobban szerettük egymást, nagyon jó kapcsolat volt, és igen féjdalmas szakítás is, nehezen tettem túl magam rajta.. teljesen össze voltam omolva lelkileg, mert ő volt "álmaim barátnője" és elvesztettem.. de ez már fél éve volt, nemigen szoktam gondolni erre.. nem értem, miért álmodok róla
2011. júl. 23. 22:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a kis tudat alattid. Nagy valószínűséggel még mindig érzékenyen érint a téma, amit nappal legyőzöl vagy nem gondolsz rá, viszont tudat alatt még mindig vágysz rá, esetleg emlékekre vele kapcsolatban.
2011. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, sajnos nem nagyon tudok mit kezdeni vele :/
2011. júl. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beépítettszekrény ***** válasza:
Teljesen igazad van!
2011. júl. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!