Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban láttam magam, de...

Álmomban láttam magam, de furcsa volt, ez mi lehetett?

Figyelt kérdés
Még régebben egyszer mélyen aludtam, és egyszer csak azon kaptam magam, hogy hirtelen a semmiben vagyok, minden fehér volt körülöttem, és ott álltam magam előtt. Hihetetlenül valóság hú volt, és akkor emlékszem hogy lehajtott fejjel mondtam magamnak, hogy elkések. Akkor a lehajtott fejem felemeltem, és eltorzult arccal és hanggal üvöltöttem, hogy ,,ébredj fel!" És felkeltem. Ha akkor nem kelek fel, elkések z iskolából, de kapkodva épphogy beértem. Ez mi lehetett? Ott álltam magammal szemben, de mintha a gonosz énem lett volna, vagy valami klón, esetleg a tudatalattim. Nagyon furcsa volt látni saját magamat, de úgy, hogy közben én is ott álltam a saját szemszögemből. Remélem értitek, és meg tudnátok ezt magyarázni, hogy mi volt.
2010. dec. 14. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ez egy jo kerdes. velem ugyanez tortenik csak en magamat gyonyorunek latom. es nem tudom mit jelenthet.
2010. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
49%

az agyad tudta, hogy el fogsz késni, ebben semmi ezoterikus nincs, csupán a szervezeted tudta, hogy fel kell kelned

az emberi szervezetről sok mindent nem tudunk még, és az agyunk teljes egészét sem használjuk ki

2010. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!