Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Furcsa hatás az álmomban egy...

Furcsa hatás az álmomban egy csók miatt. MIEZ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új vagyok, most regiztem, mégpedig azért, mert nagyon furcsa dolog történt ma álmomban.

Egy volt párommal álmodtam, egy futó kaland volt akkoriban, nem tartott sokáig sajnos. Ez már kb. 5 éve..

Na a lényeg, hogy vele álmodtam. Újra találkoztunk, tetszett nekem, én is neki. És valami tesztet töltöttünk ki, ő adta, hogy töltsem ki, németül volt, ugyebár a fiú is német anyanyelvű, de itt él, ezért magyarul is beszél. Nem volt könnyű a teszt, mert nem is figyeltem nagyon oda, tetszett, hogy közel ül, és magyaráz. Ez az egész helyzet olyan volt, hogy álmomban tudtam, hogy egyszer már együtt voltunk. Na és mikor egy feladatot magyarázott, rá néztem, és megcsókolt, gyengéden, és nagyon jó volt. Olyannyira, hogy kizökkentem az álomból és felébredtem.. Nem tudom miért..

Mit jelent ez????


2011. febr. 10. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Semmi különös. Az agyad által kreált jelenetet álmodás közben valóságosnak hitted, ezért ugyanolyan dolgokat éreztél mintha a valóságban történne. Pozitív dolog volt ezért jó érzések kerítettek hatalmukba.


A felébredésre két magyarázat is lehet:


1. Alapból közel jártál már az ébredéshez


2. A csókolás által előidézett felfokozott agytevékenység felébresztett, mint amikor egy nagyon félelmetes rémálomtól felébredsz

2011. febr. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!