Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Olyan van hogy amit álmodok...

Olyan van hogy amit álmodok az közbe megtörténik a testemmel?

Figyelt kérdés

pl. tegyük fel h azt álmodom hogy neki ütöm a kezem egy fának és pl közben a kezem nekivágódik az ágy szélének ami szintén fából van.. vagy valami hasonló dolog. ilyen lehet?

mert ezmár nem az első alkalom. és idegesítő h fájó testrészekkel kelek fel.. :/


2010. dec. 30. 13:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Akkor mégis hogyan nevezed ezt a folyamatot alvás közben?

Nézz utána a paralízis szó jelentésének. A paralízis azt jelenti, hogy képtelen vagy megmozdulni, nem vagy ura a testednek.

Eddig még nem hallottam róla, hogy másképp neveznék ezt az állapotot alvás közben és éberen...


De ha te tudod, akkor kíváncsi vagyok a nevére.


Amúgy meg nem vagyok benne biztos, hogy tudod mi az a tudatos álmodás :)

2010. dec. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Nem fogok vitááázni. :) Nevezhetjük annak, de a dokik azt nevezik alvásparalízisnek, amit mondtam. Tudatos álmodáson is lehet, hogy mást értünk? :O Álmomban tudom, hogy álmodom, tudom irányítani a történéseket, emlékszem a valódi életemre és direkt fel tudok ébredni. Vagy ez nem az? :O Mert akkor növök még egy kicsit az esőn.
2010. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
DeadGirl, ha olyan tudatos vagy, akkor tanulj már meg inkább helyesen írni. És butaságokat írsz. Az ember mozog alvás közben. El se tudod képzelni milyen sokszor.
2010. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem válaszoltál az elsö kérdésemre... Hogyan nevezik akkor az alvásparalízist ALVÁS KÖZBEN? Ha meg nem tudod, akkor nem tudom miért állítod azt, hogy nem úgy hívják :)


A tudatos álmot jól értelmezed, de nem mindegy, hogy véletlenül jönnek-e az ilyen álmaid, vagy gyakorolsz és saját magadnak idézed elö és ismered a módszereket. Mert az utóbbit lehet csak tudatos álmodónak mondani :)

2010. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Dilettáns döggomba ***** válasza:
Miért, annak is van speciális neve? :O REM alatti mozdulatlanság, ennyi. :O
2010. dec. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Na jó tudod mit? Hagyjuk, mert nem jutunk egyröl a kettöre :)
2010. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

DeadGirl, ahogy ma itt nézelődtem úgy láttam, pont te vagy, aki szeret kötözködni. Azért mert leírtam, hogy butaságokat írsz...

Ahogy az első is írta: történik valami a testeddel, és azt az álmodba szövöd. Ilyen létezik. Ennyi. Erre miért írod, hogy el vagyunk tájolva? Jaj csak okoskodni akartál... mert te tudatos álmodó vagy... gratula.

U.i. Általánosban is bevéstél az egyet ha hagy helyett hadot írtam volna...

2010. dec. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
azt igazából "hadd"-nak kell írni... bagoly mondja verébnek.
2010. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
na igen, korrekt. :)
2010. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Velem már volt ilyen..

Azt álmodtam hogy egy szűk utcában uldőz egy méhe és egyre kozelebb repul és ahogy pont felébredtem ugy be b@sztam a fejem a falba h kb egy óráig fájt!xD

2011. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!