Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, ha visszatérő...

Mit jelent, ha visszatérő álmom van? Nem írom le a konkrét álmot, csak azt sze. Retném tudni, miért tér vissza.

Figyelt kérdés
Találtam a kérdések között rengeteg visszatérő álmosat, de egyik sem mondja meg, miért tér vissza ugyanaz az álom, ott csak fejtegetik az álom jelentését. Magyarul a visszatérő álom lényege érdekelne. Köszönöm, hogy válaszoltok.
2010. dec. 31. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Józan paraszti logika: a dolgok akkor térnek vissza mindig az életünkben mikor, nincs megoldva.

Pl. ha valaki nem tudd szorozni, akkor valahányszor szorozni kell az életben mindig előjön mint probléma.

Ha valami nincs megoldva az életedben, akkor az foglakoztat, egész addig amíg nem találsz megoldást.

2010. dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor mégiscsak leírom: álmomban egyetemre járok (a valóságban már 2 éve végeztem), és egy tárgyból nem járok be előadásra (ami a valóságban nem fordult elő), és amikor vizsgázni kell, nem tudom, melyik terembe kell menni... a folyosón bolyongok, de nem találok senkit (igen, tudom, Neptunon megnézhettem volna, de az álmok már csak ilyenek...), és amikor végre meglelem a helyet, ahova mennem kell, a tanárral szemben ülök és hirtelen felébredek...

Egyfolytában ezt álmodom, de nem tudom összekötni semmivel.

2011. jan. 1. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

A visszatérő álom azt jelenti, hogy a tudatalattid nagyon szeretne mondani valamit, te pedig nagyon nem akarod meghallani, ezért elmondja újra és újra. Lazíts.


Vizsgaálom pedig általában azt jelenti, hogy az életedben túl sok a stressz, illetve olyan élethelyzetben vagy, ahol valamit valamilyen módon bizonyítanod kell, és ez feszültté tesz.

2011. jan. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazad lehet.
2011. jan. 3. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!