Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha 3-4 álmomban...

Mit jelenthet ha 3-4 álmomban megjelenik egy szép lány aki álmomban tetszik és még sose láttam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 12:21
 1/6 A kérdező kommentje:
mindig ugyanaz a csaj
2011. jan. 2. 12:23
 2/6 anonim ***** válasza:
csinálsz is valamit azzal a csajjal?
2011. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! Ha szerencséd van, birtokában vagy némi látnoki képességnek...
2011. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, aztán megláttam utcán, és szétesett az illúzió, mert egy kis rib@nc volt.
2011. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1427583-..

Ugyanezek a válaszok érvényesek itt is.

Vagy próbálkozz be a csajnál.:D

2011. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocs, ne várj túl sok természetfelettis választ. Azokkal, akik ilyent várnak, hárt hogy is mondjam. Valami különlegeset várnak. Nem kell,hogy jelentősége legyen. Tényleng lehet az,hogy vágysz valakirre,aki törődik veled, és a tudatalattid ezt a vágyat "megformál", tehát a vágyadat illusztárlja, azt az arcot, akit! Hiába állítod, szinte biztos,hogy már láttad. Futó pillantás. Az életedben egy jelentéktelen személy, sietsz valahová, és az utcán közben többtíz embert látsz naponta. Néhányat,amit elraktároz az agyad, álmodban vetíti elő, pedig te nem is tudsz róla. Ez a lány létezhet, de ennél több jelentősége nincs az álomnak. Nem azt jelenti,hogy ő lesz életed szerelme. Az nem az álmodon múlik :) Persze semmi sem örténik véletlenül,szokták mondani, de nem kell túlbonyolítani. Egyszóval: nemaz álmod fogja eldönteni a sorsod. Ha esetleg találkoznál vele, nem kell feltétlenül összejönnöd vele. Csak ha a te típusod,vagyis bejön neked. Ugyanígy bejöhet neked egy másik lány is.
2011. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!