Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nem túl szép lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nem túl szép lány magabiztos, az vonzó?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 16:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább idegesítő.
2011. okt. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
miért ??
2011. okt. 20. 16:27
 3/11 life is beautiful ***** válasza:
mert az ilyen lányoknál a magabiztosság a nagyképűséget jelenti..
2011. okt. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

olyan nincs h nem szép. max torz.

sztem igen. én is a magabiztosságommal és a kisugárzásommal hódítok.

20L

2011. okt. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
miért,a szépeknél nem ugyanazt jelenti ??
2011. okt. 20. 16:31
 6/11 A kérdező kommentje:
16:30nak ment az előbbi hozzászólásom
2011. okt. 20. 16:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor különösképp nem vonzó, ha amiatt magabiztos, mert azt gondolja magáról szép, mikor még talán anyaiszemmel sem lenne az... na az konkrétan már idegesítő, és nagypofájú jellemre is utal. Egyébként lehet vonzó, ha határokon belül van, és azért tisztában van magával kellőképpen...
2011. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 cynic ***** válasza:
ha a magabiztosság nem nagyképűséget jelent, akkor igen, nagyon is, bár ez emberfüggő
2011. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én most kezdek vonzónak találni egy ilyen lányt :D De ki tudja... szépség is relatív. Ja és azért bunkó ne legyél
2011. okt. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én se vagyok szépség, de nem is vagyok bányarém, de szoktam beszélgetni mindenkivel, a barátnőim és a fiúk szoktak beszélgetni én is beszoktam szállni a dumcsiba, röhögünk, meg minden.Van egy kis különbség a beképzeltség között.Egy csajszinak legyen kisugárzása, magabiztossága, legyen igényes, adjon magára.Ennyi.^^

Kérdésre válaszolva: Lehet vonzó is és nem is.

2012. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!