Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Igaz az, hogyha valaki nagyon...

Igaz az, hogyha valaki nagyon veled akar lenni megjelenik álmodban? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
:)
2011. jan. 7. 21:44
 1/7 anonim válasza:
nemhiszem h igaz
2011. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem sem.Pszichotanárnőnk azt mondta arról álmodsz amire/akire sokat gondolsz...
2011. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én olyasmit olvastam,hogy tudod állítólag befolyásolni,hogy megjelenj neki álmában. De nem tudom mennyire lehetséges az ilyen,ez már túl misztikus...Inkább az az igaz,h azt látsz,akivel találkoztál vagy fogsz vagy szeretnél,vagy akire sokat gondolsz.
2011. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én álmaimban elég gyakran megjelenik valaki akivel én már nem akarok lenni és nem is gondolok rá, azt viszont el tudom képzelni hogy ő igen. Az egyik barátnőmnek is volt egy érdekes álma a témával kapcsolatban. A gondolatoknak tényleg van teremtő erejük. Állítólag attól is függ, hogy a tudatalattidba mennyire engeded be az illetőt, mennyire veszed át az energiáit. Habár az én esetem alapján nem valószínű hogy igaz, ő bejön magától is.

Olvasd el az agykontroll témakörben, agykontrollal megjelenhetsz mások álmában! Én már csináltam ilyet.

2011. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen utolsó! Nagyon hasznos volt a válaszod! :)
2011. jan. 7. 23:08
 6/7 anonim válasza:
95%
szerintem van ilyen,lehetséges. Jósnőknél is lehet ilyet kérni..
2011. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen? Azta! Érdekes ötlet :D
2011. jan. 9. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!