Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek hogyha valaki egy...

Szerintetek hogyha valaki egy meghalt csaladtagjaval almodik es beszelget vele es almaban is tudja hogy meg van halva akkor igazabol megjelenik neki a szemely vagy csak az o kepzelgese?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ilyen már nekem is volt..a nagypapámmal..Te mit beszélgettél és kivel?
2011. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szinten a nagypapammal es olyan dolgokat hogy peldaul azelott este lementem hogy szedjek epret a kertbol es utanna almomba mondta hogy letapodtam a kertben az epreket vagy mondta hogy jottem nezzem meg h mit csinaltok meg ilyesmik
2011. júl. 20. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:

"meg van halva" <-- na ehhez őszintén gratulálok


A kérdésre a választ pedig sosem fogod megtudni, hit kérdése. Ha neked így könnyebb a veszteség feldolgozása, akkor nincs benne semmi rossz, ha hiszed, hogy mondjuk búcsúzni jött a rokon.

2011. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
most hogy jon ide a gratulácio?
2011. júl. 21. 16:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért gratulált, mert szerinte helytelen nyelvtanilag a "meg van halva" kifejezés. Erre egyszerűen azt mondják, hogy "halott"... viszont szerintem egyszerűen csak nincs benne a köznyelvben annyira, de helytelennek nem helytelen.
2011. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy ezt hívják "szenvedő szerkezetnek".... angoloknál természetes nyelvi kifejezés, magyarban nem. Az erdélyi magyarok magyar beszédében is sűrűn előfordul (pl. népmesében volt, hogy "macska, meg leszel verődve")
2011. júl. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ja ertem es koszi ;)
2011. júl. 21. 18:52
 8/13 anonim válasza:

Én a testvéremet vesztettem el 11 évesen. Nagyon rossz volt, ezt gondolom el tudod képzelni. Álmomban én is sokszor találkoztam vele. Úgy ahogy te is említetted, én is tudtam, hogy már halott ő. És hogy nem lehet, hogy itt legyen velem. Tehát rájöttem, hogy álmodom.

Szerintem, de ez csak az én véleményem, ő tényleg találkozott velem, de nem élőben, hanem csak álmomban.

Szerintem neked is eljött a nagypapád, hogy még talán utoljára beszélhessen veled egy kicsit. :)

2011. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem elmondta álmomban h ő már nem él..és ne féljek..a halál után még van élet..és h nem fájt neki amikor meghalt..és nagyon boldog ott ahol most van.de hiányzunk neki.azt mondta h3x fog megjelenni..úgy is lett..
2011. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat sokat segitettetek es oszinte reszvetem
2011. júl. 22. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!