Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lelkiismeret furdalásom van...

Lelkiismeret furdalásom van egy álom miatt! Miért?

Figyelt kérdés

5hónap után hétfőn szakítottam a barátommal, mára úgy ébredtem hogy rémálmom volt, az álmom arról szólt hogy mentünk a barátom bátyjával kocsival, beült a barátom hátra, feltettem a lábam az ülésre, és a bátyja elkezdte nekem ott simogatni.

És lefeküdtünk ott a kocsiba a barátom előtt.

A spermáját, az ablakra spricelte, majd hátra néztünk, és mondott valamit a barátom és mondta hogy igen ő is kiverte magának, a gec* meg ott volt a kocsiban.:(

ááá és most tisztára szégyellem.

És lelkiismeret furdalásom van.

Miért álmodtam ezt.


2011. jan. 15. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetett volna egy két részletet kihagyni?? Itt nem csak felnőttek vannak ám.


Kérdésre: Szerintem azért álmodtad ezt, mert még szereted a barátod. Vagy a bátyát szereted, de ha ez fel sem merül benned akkor csak egy álom volt. Mivel gondolom a szakítás számodra sem kellemesen zajlott

2011. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jézusom fogd már fel, hogy vége!Lépj tovább ennyi...Ugysem lesz már köztünk semmi mert már tetszik nekem egy másik lány.
2011. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én szakítottam a barátommal, és nem érdekel a bátyja
2011. jan. 15. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok:


Akkor ne legyen lelkiismeret furdalásod, ez csak egy álom. És azért ezt álmodtad mert egy szakitás a szakitó részéről sem kellemes. Gondolom sokat gondolkoztál rajt hogy most vége, vagy még nem. De ha nincs tovább akkor lépj túl. ne emészd magad


13L

2011. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tze b_zi vagy 2x és ez gusztustalan
2011. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Álmodban más f@szán jár az eszed? Egy hülye k@rva vagy, ennyi.
2011. jan. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!