Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? Álmomban...

Mit jelenthet ez? Álmomban felültem és ezt mondtam több embernek: -Bocsánat, akkor sajnálom. Bocsánat. Ezt ma mesélték nekem, hogy ilyeneket beszéltem.

Figyelt kérdés
2011. jan. 28. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos de szerintem ez a megoldás



Valami olyat tettél ami végett bocsánatot kellett volna kérned valakitől de ezt nem tetted meg és ezért lelkiismeret furdalásod van!

2011. jan. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit sem jelent:) Én pl. alvajáró, illetve beszélő vagyok. Egyszer megkérdeztem anyukámtól hogy tud-e főzni:D És évekig éjszaka a villanykörte és a berber-majmok közötti kapcsolatról beszéltem amíg kicsi voltam:D halál komoly:D Szerintem ez az álmodással függ össze, ugyanis ilyenkor "kapcsol ki" az agy, vezeti le a feszültséget, ezért sem hiszek az álomjóslásban sem.

Illetve mostanában pl telefonálok alvás közben: ha mélyen alszom, és megszólal a telefon felveszem, és percekig teljesen értelmesen elbeszélgetek az adott személlyel. Van amikor a végére elkezdek érthetetlenül hadarni, de ezt is inkább kicsinek csináltam. Ez pedig az agyműködéssel függ össze, nem pedig okkult cuccokkal. Mondom ezt úgy, hogy sok ezoterikus dologgal foglalkozom.

2011. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi...én is szoktam ilyesmit csinálni,csak én nem értelmes dolgokat beszélek :)
2011. jan. 29. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!