Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom, hogy elhagy a...

Miért álmodom, hogy elhagy a párom a volt barátnőjéért? Hetek óta álmodom, hogy a párom a volt barátnőjével csal meg és hagy el érte.

Figyelt kérdés

Hetek óta álmodom, hogy a párom a volt barátnőjével csal meg és hagy el érte.Nagyon sokat veszekszünk a lány miatt a párommal, nekem nagyon jó barátnőm, neki legjobb barátja is volt egykor.

Az kapcsolatunk 80%-át veszekedések töltik ki, igaz, hogy ennek kis része van a lány miatt.

Nem tudom, hogy mi oka lehet az álmaimnak, hogy mit tudhat a tudatalattim, amit én még esetleg nem...


2011. jan. 30. 14:49
 1/5 anonim válasza:
Nincs önbizalmad.Nálam az álmok soha nem hazudnak.Ugyanezt álmodtam régebben én is ,és kis idő múlva be is igazolódott a gyanúm.Az is lehet,hogy sokszor erre gondolsz és pont te idézed elő ezeket a negatív energiákat a gondolataiddal.Lehet ennek a kapcsolatnak szakítás lesz a vége,ha a sorsod,vagy te magad ezt akarod.
2011. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nagyon jó barátnőd? mivel miatta veszekedtek, valószínűleg valójában nem érzed őt igazán jó barátnődnek.

nem értek egyet az előző hozzászólóval, de ha sokáig veszekedtek még amiatt, hogy a párod szerinted megcsal, előbb-utóbb megteszi. Mi értelme hűségesnek lenni, ha nem hiszik el, hogy az vagy?

ülj le, gondold végig, mi a problémád, próbáld megfogalmazni egyszerűen, és ha kész vagy, mondd el a párodnak. vagy a barátnődnek, ha őt illeti a dolog.

azt írod, sokat veszekedtek. valószínűleg emiatt megrendült az önbizalmad, és a tudatalattid is jelez neked, hogy ez így hosszú távon nem lesz jó. próbáljátok meg tisztázni a problémákat, kicsit legyetek egymással türelmesebbek, ha úgy érzitek, érdemes megmenteni a kapcsolatotokat.

2011. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Valószínüleg azért álmodod ezt, mert félsz ettől, és a tudatalattid azt tudhatja, h te így gondolod hogy megcsal, azért álmodod ezt.

Gondlom arra voltál kiváncsi, hogy azért álmodod-e mert tényleg megcsal. Ezt az álmodból nem tudhatod.

2011. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a félelmeidet vetíted ki álmodban.
2011. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lehetnek csak a saját félelmeid...de a félelmeknek ált. van alapjuk.

miért tartod "fenyegetésnek" a csajt? sokat találkozik a barátoddal, sokat beszélnek? a barátod sokat emlegeti?

...van másik verzió is.

sok ember sok gondolatot elhallgat. talán a barátod gondolatban sokat foglalkozik ezzel a csajjal, talán eszébe jut, milyen lenne vele, gondolati síkon megcsal stb. ...és ezt te megérzed.

aki szerelmes, sok esetben megérzi az ilyesmit.

Biztosan te is sokat foglalkozol gondolatban azzal a lánnyal. Talán nincs önbizalmad, esetleg a csaj nagyon szép, v. nagyon okos, és félsz, h visszacsábíthatja a pasidat.

Gondolkozz el, erre mennyi az eély, van-e rá egyáltalán, találkoznak-e stb.

fontos, h miért szakítottak. ha sokat veszekedtek, és a csaj dobta, nem vlsz, h újra hajtana rá, összejönne vele.

magadban is gondold át, milyen a kapcsolatotok.

ha rossz előérzeteid vannak, elképzelhető, h valóraválik az álom.

nekem mindig valóra válnak az ilyen komolyabb álmaim...én pl. megálmodtam, h a pasim szakítani akar velem.

Felébredtem, felhívott, és szakított.... szal ne becsüld le az álmod, a tudatalattid jelezhet veszélyt.

2011. febr. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!