Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haverod volt barátnőjével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverod volt barátnőjével összejönnétek?

Figyelt kérdés
Van egy haver. 4hónapig járt a barátnőjével, de nem volt az igazi a kapcsolatuk mert haver megcsalta. Nem szakítottak rögtön. De megromlott a kapcsolatuk. Pár hónapja ismerem a csajt én is, aranyos, kedves ő 16 én 17. Elég sokat beszélgettünk még amikor 1ütt voltak is haver néha féltékeny is volt. Pedig tényleg nem volt köztünk semmi. Most kezd valami alakulni... A szakításuk óta nem telt el sok idő. Nem tudom összejöjjünk e. Tudom hogy ő benne lenne. Meg én is végülis. De havertól félek hogy fog reagálni. szerintetek mi legyen?
2011. okt. 24. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira nagy haver az a haver,akkor beszéld meg vele,hogy érdekelné-e egyáltalán,vagy szarul esne-e neki,ha összejönnél a csajjal.
2011. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha megcsalta a csajt, akkor szerintem csak nem fogja zavarni, ha összejösztök. Még ha nem is nagy haver, akkor is beszéld meg vele.Ha nem akar szemétkedni, akkor nem lesz ellene kifogása...ha szemétkedni akar, akkor igen:D
2011. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csípem azokat a féltékeny exeket akik úgy jelölgetik a nőket mint kutyák a fákat gondolván hogy ahol otthagyták a folyadékjukat az már örökké az övék.ezek mindent maguknak akarnak,én ilyenekkel nem is haverkodom
2011. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hmm, erre annyit mondok hogy van akit érdekel ez, van akit nem.

nekem a baráti körömben van egy csaj aki a 3. haverommal jár éppen. / a srácok abszolút jóban vannak, sulitársak!/

:)

2011. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek még gondolkodok :)
2011. okt. 24. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!