Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha más férfival...

Mit jelent ha más férfival álmodom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 09:04
 1/10 A kérdező kommentje:
ugy értem hogy férjnél vagyok és már nem egyszer álmodtam azt hogy más férfival vagyok .
2011. febr. 1. 09:04
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
szexuális túlfűtöttséget, vezesd le masztival....
2011. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt jelenti, hogy más férfire vágysz, most nyugodtan mondhatod, de te boldog vagy és a féjred olyan jó emeber, de neked valamit nem ad meg ami után vágysz. majd eljutsz arra a szintre mikor már nem csak éjszakai álmokban jönnek elö, hanem elálmodozol egy kollégán, a szomszéd srácon is. aztán elkezdesz vágyakozni, mikor egy romantikus filmet úgy nézel meg hogy neked milyen jó lenne ha veled is megtörténne, aztán a barátnöid akik frissen bepasiztak féltékeny leszel, össze szorul a szíved hogy neked miért nem. aztán ha bejön a képpbe ekkor egy új akkor bele ugrasz a karjába, és ha ö megtudja adni amit a féjred nem akkor lelépsz vele.


én átéltem ezt, aztán elváltam, az új barátommal minden klappolt, söt elsö látásra szerelmes lettem bele mert addigra már amit fent leírtam eljutottam a legvégsö pontjáig, és alig vártam hogy valaki jöjjön. a párommal 4 éve együtt vagyunk, született egy babánk, de a mai napig nem álmodtam, nem álmodozom másik faszikkal. viszont sokszor álomdom vele, vagy olyan hogy a voltférjemmel beszélgetek, csinálunk valamit, és bennem van hogy mennyire boldogtalan vagyok, hogy szabadulnék és várok valakire, ilyenkor lever a víz és úgy ébredek hogy de jó hogy a párom mellettem van.

2011. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok és nekem van a barátnőm de csak barátok vagyunk és ő sokszor álmodott velem v 4-5x aztán elmondta az álmait és nemsokkal utána szerelmet is vallott.. :D
2011. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én az exemmel szoktam álmodni, pedig már 2008-tól mással vagyok
2011. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen érdekes.... én is xD
2011. febr. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
első látásra nincsen szerelem!!! a szerelem belsőhöz fűződik nem külsőhöz...-.-
2011. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van, de 3. látásra biztosan.
2011. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
látásra biztos hogy nincs mert az külső dolog nem belső...amire te gondolsz azt hívják tetszésnek
2011. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
76%
Van első látásra szerelem mert a lelkek felismerik egymást az előző életekből.
2018. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!