Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogy lehet azt álmodni, amire...

Hogy lehet azt álmodni, amire lefekvés előtt gondolsz?

Figyelt kérdés

Állítólag, vannak olyan módszerek {vagy kaják} amiket ha lefekvés előtt csinálunk, akkor arról álmodunk, amire lefekvés előtt gondolunk.

Ez nekem nagyon kellene, mert blogot írok, és sokat segítene ha elakadok.


2011. febr. 1. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Mély meditáció és koncentrálás elalvás előtt. De ezt gyakorolni kéne sokáig, hogy sikerüljön, bár lehet, hogy szerencsés leszel.:)
2011. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez érdekelne engem is, elsőre tuti nem fog menni bár én ugy kezdenék hozzá h minden este gondolok vmire mondjuk az első csajomra 1.nap semmi 2. semmi 3.nap semmi....... 20. nap semmi és 21.nap gyá végre bejött amire gondoltam ... szerintem csak így lehet elérni és minnél többször sikerül szerintem annál nagyobb sikerrel tudsz arról álmodni amiről szeretnél.
2011. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én csak erősen gondolok rá, és azzal álmodok. Mindig beválik :)
2011. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én csak simán rá gondolok :D

nem meditálok,vagy ilyesmi...

2011. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Naponta többször komolyan tedd fel a kérdést:ébren vagy-e vagy csak álmodsz!?

2. Intenzíven képzeld azt eközben, hogy álmodsz!

3. Ellenőrizd közvetlen és távolabbi múltad, nem ütközöl emlékezetkihagyásba?

4. A kritikus kérdést minden olyan szituációban tedd fel magadnak, ami egy álomra is jellemző lehet.

5. Akinek visszatérő álmai vannak,minden olyan szituációban tegye fel magának a kérdést, amely hasonlít valamelyik visszatérő álmához!

6. Gyakran élsz át olyan extrém álomszituációkat, ami a realitásban nem érhető el?Mint pl.:repülés, lebegés? Ha igen, akkor próbáld magad éber állapotban is beleképzelni magad és közben ügyelj a 2. pontra!

7. Azzal a gondolattal aludj el, hogy tudatos álmod lesz, tedd ezt akkor is ha napközben alszol!

8. Ha eleinte rosszul emlékszel az álmodra (normál, nem tudatos!),vezess álomnaplót!

9. Határozd el, hogy álmodban megvalósítasz egy egyszerű cselekményt!

10.Rendszeresen, de ne eltökélten és görcsösen gyakorolj! Ne tűzz ki határidőt és legyél türelmes!

2011. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Érdekes, én valahogy ösztönösen tudom ezt csinálni, lehet hogy azért mert vizuális és kinesztetikus memóriám/képességem is van :)

Mivel én alapból tudom, nem tudok sajna segíteni... és rá gondolok, sőt, elég nagy a tudatom mélyén picit rá gondolnom és intenzíven megélem

2011. febr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!