Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez rosszat jelent? Vagy nincs...

Ez rosszat jelent? Vagy nincs is semmi jelentősége?

Figyelt kérdés

5 éves korom óta nagyából minden álmomban szerepel egy denevér. Nem tudom miért. Most vagyok 15 és kezd kissé az agyamra menni a dolog. Van olyan hogy este forgolódom félálom közepette és egy denvért pillantok meg a fotelem tetején, vagy az egyik sarokban... mikor hol...

Ez nem csak hogy az agyamra megy hanem frászt is hoz rám. Miért pont denevér? Van ennek jelentősége?

Eddig senkitől nem kérdeztem meg de mostmár úgy éreztem hogy megkérdezem mit is jelent ez és hogy lehet e ellene tenni valamit?!


Válaszaitokat előre is köszi. :)


2011. febr. 7. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam, hozz a boltból hurkát! De ne véreset!


DENEVÉRESET?!

2011. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hehe :D székely meg a fia xD :D


de ha lehet értelmes válaszokat kérek :)

2011. febr. 7. 15:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg egy álmoskönyvben,vagy a neten hogy mit jelent ha denevérrel álmodsz.Ennyi.
2011. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te Batman gyereke vagy!
2011. febr. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

denevér


- Egy egészen átlagos eseményt rendkívülinek tartasz. Túlzott jelentőséget tulajdonítasz egy megjegyzésnek vagy akár egy bóknak. Denevér, ami a hajadba kapaszkodik: átveszed mások véleményét; gondolkozz a saját fejeddel. Falra, ajtóra szegezett denevér: szeretsz megszólni másokat; gyakran teszel gúnyos megjegyzéseket másokról a hátuk mögött.

2011. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az álmoskönyvek nagyrészében akkora baromságok vannak, hogy...

Talán láttál kiskorodban egy filmet, amiben sok volt a denevér, esetleg egy kiskorodban hallott mese vagy fura történet ragadt meg benned. És utána elkezdtél gondolkodni rajta, és megragadt. Vagy valami más.

2011. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem...

ezért furcsa mert semmi közöm a denevérekhez...

2011. febr. 8. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!