Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy a 16 hónapos...

Azt álmodtam hogy a 16 hónapos kisfiam meghalt. Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Konkréten a temetését álmodtam meg. Annyira felkavart hogy még most is sírok ha erről beszélek. Olyan volt mintha aludt volna a koporsóban... mindegy nem tudom leírni nem megy...
2011. okt. 13. 14:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azért kérlek válaszoljatok, hogy ez az álom mit jelent.
2011. okt. 13. 14:42
 2/14 anonim ***** válasza:

Régi magyarázat: szerencse, hosszú élet. Valaki az utadban áll egy vágyad megvalósításában, úgy érzet gátolva vagy. Ha meghalsz álmodban: egy életszakasz lezárása; az élethez és dolgokhoz való hozzáállásod képes vagy megváltoztatni. Családtag haláláról álmodni: ha ő kedves neked: önzés és önbizalomhiány, félsz hogy az életben egyedül nem boldogulsz, támogatásra van szükséged, félsz hogy elveszíted a kapaszkodót. Ismeretlen személy, ha szemed láttára meghal: ellenséged ármánykodásai ellen védett vagy.


Szóval jót jelent :)

De tényleg nagyon rossz lehetett ezt álmodni.

2011. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én azt hallottam,ha valakinek a halálát álmodjuk meg,az sokáig fog élni :D


amúgy nyugi,én is álmodtam már ilyesmit az unokahugommal...


nagyon elmebeteg álom volt xdxd


és még mindig él és virul :P


13l

2011. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nehogy ezen agyalj már. Rengeteg hasonló rossz álmom volt nekem is a hozzátartozóimmal kapcsolatban, élnek és virulnak. Egyáltalán nem hiszek az álmok jelentésében, felébredve mindig csodálkozok, hogy micsoda hülyeséget hordott össze már megint az agyam.
2011. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szörnyű volt azóta vele alszok minden nap és lépten-nyomon fegyelem nehogy valami baja essen.
2011. okt. 13. 14:54
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat nagyon megnyugtattatok.
2011. okt. 13. 14:56
 7/14 anonim ***** válasza:

én is úgy tudom, és tapasztalatim is úgy szólnak, nem jelent bajt. Hosszú élet! :)

És általában az álombeli halál nem jelent halált.


Baj viszont, hogy a rossz álomtól szenvedsz. Azon az segít: minél többször, nagyon részeletesen elmondod, barátoknak, vagy akik meghallgantak (jó, hogy ide is írtad) Sokszor 6-8 szor: részeletesen, milyen színek voltak, milyen hangok, minden, ami benne volt.

Meglátod, ~4~5 után "lejön" róla a rárakódott fájdalom, és teljesen közömbösen tudod mesélni - az jó, attól kezdve nem fog bántani ez a rossz álom.

2011. okt. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szerintem ez az álom csak azt jelenti, hogy nagyon kötődsz már hozzá, és ez a belsőd kivetülése, miszerint nem tudnád elviselni a halálát.

Felesleges minden mozzanatára ugrani, ez csak egy álom volt. :)

2011. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2011. okt. 13. 15:06
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek, hogy nem kell neki túl nagy jelentőséget tulajdonítani. Csaknem minden szerettem halálát megálmodtam már. Igen borzalmas érzés, ami még utána is sokáig nyomaszt.

Szerintem csupán annyit jelent, hogy félted, és szereted őket, gondolni sem bírsz az elvesztésükre! Ez a félelmed, ami minden ember rémálma is egyben. Ezeken túl kell lépni. Nem jellemző, hogy ezek az álmok valósággá válnak!

2011. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!