Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent a hűtlenség az...

Mit jelent a hűtlenség az álomban?

Figyelt kérdés
Boldog párkapcsolatban élek, és azt álmodtam, hogy hűtlen voltam. Mit jelent?
2011. febr. 7. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Tudok róla, hogy a Samurai Jack cimű rajzfilm csak kitaláció, azt álmodtam, hogy Aku lerombolta Budapestet. Mit jelent?
2011. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne ha megnéznéd egy kib@szott álmoskönyvben,vagy a neten és nem minket fárasztanál?
2011. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az álmoskönyvemben ezt találtam:

Megcsalni: férjet-betegség, mást-szerencse

2011. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hűtlenség eszedbe jutott előző nap valamiért (tv-ben láttál ilyet, valaki ilyet mesélt, vagy te gondoltál valamiért erre, az is lehet, hogy tudat alatt) és ezt "álmodtad vissza" éjjel.

Vagy félsz a hűtlenségtől.

2011. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amikor én álmodtam, hogy megcsalom a barátom, azt mondta nekem egyik ismerős, aki járatos az ilyenben, hogy azért álmodtam,mert tudat alatt így akarom kiélni azt amit a barátom nem ad meg nekem. És valóban álmomban olyan jó volt csókolózni mással.

DE te azt írod boldog párkapcsolatban élsz. Lehet tényleg csak ettől félsz, vagy vmi olyat láttál és így reagálta le az agyad.

De nyugi, ne gondolj bele semmi rosszat.

2011. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
két álmom volt eddig, ahol megcsalhattam volna a barátnőmet: mindkétszer visszautasítottam. puff.
2011. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!