Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Álmomban otthon voltam, éppen kint támaszkodtam a nyitott ablakban, és a tájat néztem, mikor sikolyt hallottam. A hang felé fordultam és egy csöppet sem bizalom gerjesztő ember nézett föl rám. Éppen végzett egy lány megerőszakolásával, ő sikított. Utána fölkiabálta nekem: "Most te jössz!" Pánikba estem, be akartam zárni az ajtót, de nem találtam a kulcsaimat, a retesz elromlott, a szüleim pedig eltűntek.

Mit jelenhet?


2011. febr. 8. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez kb egy démoni támadás. Ez így elsőre durvának hangzik de az. Viszont nem kell félni! Nem tudom,hogy átadtad e az életedet Jézus Krisztusnak,de a démonoktól csakis és kizárólag Ő tud téged megvédeni. Amilyen gyorsan csak teheted keress fel egy hívő embert (aki őszintén hisz és látszik rajta,hogy Jézust követi) vagy nézelődj a neten. [link] Bal oldalon "Üdvösség" és "Valaki szeret téged" ill olvasgasd a többit is. Ha befogadtad Krisztus a szívedbe és vele jársz akkor a démonoknak nincs hatalmuk feletted. Akkor a démonok menekülni fognak, Isten pedig mindig veled lesz,megoltalmaz,megsegít minden helyzetben. Mert Ő nagyon szeret téged!
2011. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első hozzászólónak kerítsen valaki egy pszichológust!
2011. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A sok erőszak ami a televízióból árad, az álomba is beleszövődik. Nyugodj meg. Ha normális életet élsz, nem fenyeget baj.

De nézhetjük úgy is, hogy tudattalanod figyelmeztet, nagyon rossz dologra akarnak rávenni - a rossz arcú -, mondjuk a drogra. Állj ellent, merj nemet mondani. Akkor NEM KÖVETKEZEL!

2011. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi. Az otthonod a biztonságot jelképezi, az ablak a külvilágot. Félelem a külvilágból érkező támadástól, bántástól, amivel szemben az otthonod biztonságot nyújt.

Az jelképezheti, hogy ahhoz, hogy a külvilág ne befolyásolhasson, bánthasson, az otthon biztonsága, a személyiséged megerősítése nyújthat megoldást. A megoldás jelképe pl. a kulcs.

Egyszerű. Valószínűleg bizonytalanságot sugárzol magadból, és félsz, hogy kihasználják. Az elméd üzenete, hogy zárkózz kicsit magadba, gondolkodj el a dolgaidon, és ha megerősödtél, lépj ki az emberek közé. Sokkal jobb lesz. :)))



Jah, nem tudom szó nélkül megállni:

az első válaszolónak sürgősen orvos kell. Bár tiszteletben tartom a hittel élőket - magam is az vagyok, de ez szerintem egy szekta, ahol régen nem a hitről szól a dolog...

2011. febr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. :)
2011. febr. 9. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!