Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ismeretlenek miért nem szóltak...

Ismeretlenek miért nem szóltak hozzám?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy álmában az embernek ha teheti és épületben van le kell menni az aljára még ha ijesztő is mert ott lehet beszélni ismeretlen alakokkal akik a saját tudatalattink, találkoztam is rengeteg ismeretlennel de amint elkezdtem kérdezgetni őket elhallgattak.
2011. febr. 9. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Mert ronda vagy.
2011. febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Sajnos nem tudom mit jelenthet ez.:S


Kedves Utolsó!

Te már tényleg házas vagy?

Akkor már bizonyára felnőtt vagy.

Nos hogy őszinte legyek én értelmes válaszra számítottam volna tőled...

2011. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, te is tudod, de azért ismételjünk: A tisztaság, a világosság, a fény (szeretet) az mindíg fentről jön!

Lent: a sötétség, az ármány, a rosszindulat stb.


Ha képes vagy (szavaidból azt olvastam ki, hogy igen) arra, hogy irányítsd az álmaidat (másokat is ismerek, akik erre képesek) próbáld meg legközelebb, hogy nem a pincébe mégy válaszokért, hanem fel a fénybe.


Gyorsabb technikához jutsz, ha elvégzed az agykontroll tanfolyamot, és nem kell a válaszokért egy egész éjszakát végigaludnod ahhoz, a szükséges választ kérdésedre megkapd.

2011. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 válaszoló hát :D:D

a többeknek köszönöm, lehet ellátogatok egy olyan tanfolyamra.

Igen én nagyon sokszor tudom irányítani fura is mikor mondják, hogy mások nem. csak kezdeni szeretnék ezzel valamit. Pl.: lelki problémák megoldását, fejlődés stb...

2011. febr. 9. 21:40
 5/5 Bretso ***** válasza:
Nézd meg az Inceptiont, csak egy olyan gépet kell beszerezned és már mehetsz is a limboba bulizni.
2011. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!