Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány évesen kezdtetek cigizni?...

Hány évesen kezdtetek cigizni? Szüleiteknek mikor mondtátok el, és mit szóltak? (az utóbbi kérdés persze akik 18 alatt kezdtek)

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 15:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Kipróbáltlam, de azon kívül hogy büdös lett a szám, ruhám semmi olyat nem találtam benne, amiért rá kellene szoknom. Ha ez közvéleménykutatás, akkor passzolok:))))
2011. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen kezdtem, 17 évesen már napi egy doboznál tartottam, most 18 vagyok és 1,5 dobozt szívok egy nap a piros markolóból. Szüleim 16 éves koromban tudták meg, próbáltak mindennel eltiltani tőle, de 1 év alatt belátták, hogy nem fog menni, így most már otthon is cigizek.
2011. nov. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
14. de le fogom rakni. most 15 vagyok.
2011. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
13 évesen kezdtem, most 16 vagyok. A szüleim még mindig nem tudják, és ameddig lehetséges, nem is akarom elmondani nekik.
2011. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

Legyetek rá büszkék!

Az egyetlen dolog amire büszke lehet a dohányos ember ha leszokik róla arra viszont nagyon.

De én úgy olvasom ki az itteni legtöbb hozzászólásból hogy dacból bagóznak. Mert olyan nagyon önállóak akarnak lenni, miközben még a seggüket se tudják egyedül kitörölni.

Később nagyon megfogjátok bánni de akkor már lehet túl késő lesz.

Nem vagyok álszent, én is kipróbáltam a cigit, szimplán csak kíváncsiságból. És csak azért hogy megmondjam a többieknek hogy ez szar. 3 éves voltam amikor először kaptam egy slukkot, nem tüdőztem le, de már az előtt tudtam hogy soha nem akarok cigizni. Két cslaádtagom is cigizett nagyon sokáig egyik mind a mai napig, és ami miatt rettentően haragszom rá, hogy a cigaretta rohadt önzővé tette. Az szívott cigaretták árából jobban öltözködhetne járhatna kozmetikushoz, eljárhatna sportolni. Nem neki jobban esik ha cigizik és sajnálja magát.

Szerintem senki nem akar a családja szemében szánalmasnak és önzőnek tűnni. Márpedig vagy depressziósok lesztek tőle vagy rákot kaptok esetleg mindkettő. Nincs kivétel.

2011. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó: most kérdezd meg, hogy kit érdekel. Mi a kérdésre válaszoltunk, te írsz hülyeségeket.
2011. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%

válaszoltam a kérdésre is.

De vagyok olyan jó és törődöm ember társaimmal. Sajnos a bagósok elég sokan nem törődnek és több ruhám bánta mert paraszt módjára lóbálta a cigijét a tömegben.

De örülj neki, nem veszett ki mindenkiből az emberség. Másik topikokban sírnak emiatt, te pedig egyenesen sértésnek veszed. Igen itt kezdődik az bagósok önzősége az első jel.

2011. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Én 16 éves koromban kezdtem el cigizni, 18 éves koromig többször is lebuktam, szóval tudták a szülők is... :D Nem örültek, fejmosás volt a káros hatásokról amit akkoriban jól leszartam. :D Most 25 éves vagyok és már 4 hónapja nem dohányzom, aktívan sportolok, jó a közérzetem és sokkal több pénzem van! :) Úgyhogy, köszönöm jól vagyok!

25F :)

2011. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nah az jó (:
2011. nov. 4. 11:50
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9:50

Örülök neked :-)

2011. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!