Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szürrealista álmom, nem...

Szürrealista álmom, nem hétköznapi. (? )

Figyelt kérdés

Gereblye-szájú gyermekvédelmi felügyelő voltam álmomban, 45-ös lábmérettel, feltöltött ajkakkal. Fogadóórám ideje alatt hatalmasakat szellentettem, és nyers pulykamájat öklendeztem ki, mert 160 liter űrtartalmú összetett, kérődző gyomrom volt. Fekete Pákó és Gáspár Győző balettszoknyás fényképeivel díszített íróasztalom mögött ültem lelkileg összetörve. A szobám négy sarkában egy-egy álomszép, de elviselhetetlenül gusztustalan hermafrodita fújta barok blockflötéjén az "Aranyeső a szép kis házra, aranyeső a családomra..." című Richard Wagner operát.

Bejött egy hatalmas, kövér, hátrányos helyzetű szakállas leány idióta édesanyjával, akinek két közepes zsírpúp remegett a hátán, miközben tehetséges cigánylányokat meghazudtoló módon, tárt karokkal rázta csontos, rászáradt bőrű felsőtestét. Rekedtes kuvikhangon kértem, hogy igazolják a jogosultságukat a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményre, de kiderült, hogy félreértették a helyzetet, és azt hitték, hogy a Barátok Közt szereplőválogatására jöttek jó eséllyel. Ezután karon fogtam őket és közösen, több szólamban elénekeltük a Fásy Ádám által nagy sikkerrel feldolgozott és lemezre énekelt Celine Dion számot, a My Heart Will Go On-t a Titanicból.

Ekkor felriadtam.


Várom a képzett, a szakmában is elismert álomfejtők elemzését.


2011. febr. 9. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
neked könyvet kéne írnod! ilyen képzelőerrő ne menjen kárba!
2011. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez ugyebár kamu.....:)
2011. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kamu? Az álomban minden elképzelhető, csak ébren is jó fantázia kell hozzá.
2011. febr. 9. 20:19
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
micsoda költemény, nagyon jó a fogalmazó készséged! szerintem ebből meggazdagodhatnál! írj ilyen regényeket :D
2011. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a pozitív véleményeket. Írnék, (írtam néhányat) de nincs elég önbizalmam...
2011. febr. 9. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!