Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi befolyásolja azt, hogy...

Mi befolyásolja azt, hogy valakinek az álmai bonyolultak, színesek, mozgalmasak, részletesek és hosszúak, míg mások szinte soha nem álmodnak, vagy csak valami nagyon egyszerű hétköznapi dologról pár másodpercet?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán ilyen? Mert nekem egyesek például el sem hiszik amikor elmesélem egy álmomat, és bizton állítják, hogy "ilyet nem lehet álmodni" vagy hogy "ezt biztos csak most találod ki" XD
2011. aug. 25. 18:34
 1/2 anonim válasza:
Azt tudom, hogy elvileg azok az emberek akik színeset álmodnak érzelmesebbek a többieknél.
2011. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mamámat állandóan arról kérdezem, hogy mit álmodott, és erre mindig azt válaszölja, hogy semmit. (pedig nem is feledékeny) Aztán megkérdezem h mikor álmodott utoljára és azt mondja h nem emlékszik...évekkel ezelőtt. És akkor is csak valami képet, semmi mozgalmaasat. És én is ugyanúgy szoktam álmodni mint te, mentem már haqjóval a betonon, és lovagoltam már át Amerikába, e még meg is öltek 3 évesen, aztán újraélesztettek. x
2012. jún. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!