Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az rám is ártalmas ha a...

Az rám is ártalmas ha a barátom cigizik én meg nem? Az csók közben átjön a káros hatás ha pl utána megcsókol miután cigizett?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

ÖÖÖ, nem hiszem.

Max ha közvetlen utána a szádba lehel, és még jön ki belőle füst, te meg belélegzed. Elég kicsi ennek az esélye :)

De a saját érdekében próbáld meg lebeszélni a cigiről.

2010. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bróbálom lebeszélni de nem akarja és engem amúgy is zavar de szeretem
2010. szept. 21. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hallottál e már róla, de van olyan, hogy passzív dohányzás. Ez azt jelenti, hogy te közvetlen nem dohányzol de a környezetedből ugyanúgy belélegzed a cigifüstöt. A passzív dohányzás is ártalmas, hasonlóan a cigihez. Rövidtávon is árthat, de hosszútávon tutira. Itt az én példám: Az egyik volt tanárnőm sosem dohányzott,de mivel a dohányzóban voltak a pletykák, ő minden szünetben odabent ült a füstben. Egy pár év múlva elment az orvoshoz,hogy fáj a tüdeje és nehezen vesz levegőt. A doki csak annyit mondott neki tüdőszűrés után: "le kéne szokni a cigiről" ekkor a tanárnő mondta, hogy ő nem dohányzik, de a dohányzóban szokott ülni. Hát, ennyit a passzív dohányzásról.
2010. szept. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!