Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan lehetséges, hogy már...

Yoyoco kérdése:

Hogyan lehetséges, hogy már nagyon régóta van visszatérő álmom, visszatérő de a valóságban nem létező tényezőkkel?

Figyelt kérdés
Mi okozza,hogy már nagyon régóta van visszatérő álmom, ami önnmagában nem nagy cucc de, hogy olyan helyszínek, tavak, rétek, épületek, folyók, életképek, szokások mitöbb ebmerek, ismerősök, barátok jelennek meg teljesesn természetes és megszokott módon, akár a való életben a való élethez tartozó igazi tényezők. A helyszínek,az emberek mind mind ismerem és az újabb és újabb álmokban ugyanolyan tiszták az előző álombéli történések mint az életben,és egymásból következnek...
2011. febr. 15. 13:24
 1/1 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló, visszatérő álmom. Nem tudtam szabadulni, nagyon gyakran folytatódott az álom, mintha egy másik élet lenne. Baráti társaságban elmeséltem, és attól kezdve, ha akartam, sem tudtam folytatni azt az álmot. Így ért véget. Én is keresem azóta azokat a helyeket amit akkor láttam, és a magyarázatot az eseményekre, és azt, hogy ki voltam, és mit csináltam.
2011. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!