Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent olyan valakivel...

Dielinde kérdése:

Mit jelent olyan valakivel almodni akit mar egy eve nem lattunk, soha nem volt barat es soha nem tortent semmi kettonk kozott?

Figyelt kérdés

Van egy parom 2 eve.Sokat van tavol a munkaja miatt.egy ilyen tavolleteben atbeszelgettem egy ejszakat egy haverjaval.Nem torten semmi, viszont a srac szerette volna.Majd elkoltoztem arrol a kornyekrol 1 eve es nem is lattam ezt a sracot azota. Most viszont vele almodtam.

" Megjelent ez a Srac a hazam elott (ahol most lakom) es randira hivott.En elmentem vele majd kesobb meg is kerte a kezem egy kigyos gyuruvel aminek kovek voltak a szemei helyen.Boldogok voltunk, de az annya nem szeretett. Egy ejszaka kettesben beszelgettem egy haverjaval es o felbontotta az eljegyzest, majd beprobalkozott a baratnoimnel, es az egyik igent is mondott neki, majd en segitettem megszervezni az eskuvot annak akit szerettem es egy baratnomnek es megsem haragudtam senkire. EZ vajon mit jelent???


2011. febr. 21. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt,hogy jól kidolgozott történeteket tudsz álmodni!
2011. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vohu Manah ***** válasza:

Sziasztok!


Az emberek tudat alatt dolgozzák fel azokat a dolgokat, amik vele történnek a valóságban.-- és van olyan is, hogy csak évek elteltével. -- ennek nem biztos, hogy van jelentése. A te agyad így dolgozta fel ezt a történetet. Az álmok, nem minden esetben intő jelek, természetesen van ilyen is. :)

2011. febr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!