Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az ha valakivel...

Miért van az ha valakivel álmodok az másnap felkeres?

Figyelt kérdés

Már többször megfigyeltem, hogy olyan emberek akiket nemlátok nap mint nap, sőt inkább csak nagyon ritkán, és ritkán is hallok felőlük, néha előjönnek álmomban és másnap felkeresnek?

Ma is az egyik srác aki nagyon tetszik, de a viszonyunk csak olyan plátói ( barátságnál több történt, mégis hanyagoljuk egymást )felkeresett. És akkor jutott eszembe, hogy éjjel azt ámodtam smsetünk... erre ír ma msn.en. De ez már többször előfordult vele is, és mással is.


2011. okt. 27. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát ez teljesen hihetetlen...:D
2011. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Az Isten akarja úgy, hogy összetalálkozzatok és gyermeket szülj a jóképű srácnak.
2011. okt. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hiába hihetetlen... de akkor is így van. persze valószínüleg csak véletlen...
2011. okt. 27. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is van ilyen...van, hogy egy álom után nekem írnak, vagy pont én írok annak a valakinek.

Nem tudok rá magyarázatot sajnos.

2011. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
telepátia
2011. okt. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Előre megérzed van ilyen, elvileg minden napunkat előző este megálmodjuk ebből jön a deja vu érzés is. Inkább használd ki, legalább tudod kivel beszélsz másnap, fel tudsz készülni ha olyan :)
2011. okt. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 poklos judit ***** válasza:
74%
örülj neki!:)
2011. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
48%
LÁTNOK VAGY!!! AKÁR CSAK PETER GRIFFIN!!
2011. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Végezz el egy Agykontrollt és még több választ kaphatsz, mint amit remélsz! Én is hasonló cipőben jártam.
2011. nov. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Pont azért találtam meg a kérdésed, mert én is hasonlóan jártam, életemben már másodszor. 3 éve látott régi "ismerőssel" álmodtam, egyáltalán nem is gondoltam rá azóta és másnap összefutottunk, pedig egész más városban lakik. Magyarázatot nagyon én sem tudok, állítólag tényleg álmodhat meg előre dolgokat az ember, csak ugye nem mindíg emlékszünk rá.... lehet már rég ötösünk lenne a lottón. :)
2011. nov. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!