Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az az álom, ha...

Mit jelent az az álom, ha levágják a hajamat?

Figyelt kérdés
Nem hiszek az ijen álomfejtegetős dolgokban, de már negyedszerre vagy ötödszörre álmodom, hogy levágják a hajamat. Néha tök kopaszta, néha csak 1-2 centisre... álmomban még sírok is miatta.
2009. febr. 15. 02:26
 1/7 anonim válasza:
72%
Nem tudom, de véleményem szerint attól félhetsz, hogy kihullik, cagy levágják, s a tudatalattidban ez benne van, s emiatt álmodhatsz ilyesmiket... Még ha nem is gondolsz rá, attól még a félelem ott lehet... :) Persze nem tudhatom, csak egy ötlet volt... :)
2009. febr. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
88%
Az álmos könyv szerint a haj bánatot,szomoruságot jelent,ha levágják a hajad és azért sírsz,a bánatod nagyon fájdalmassan fog érinteni és fájni fog.De ahány álmos könyv annyi féleképpen irnak róla.
2009. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Semmit.
2009. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Sokszor álmodtam már én is hasonlót,de többnyire csak azért,mert úgy érzem a hajam az egyetlen jó dolog rajtam,ha elveszíteném, torzszülöttnek érezném magam nélküle.Volt,hogy attól féltem kihullik,akkor gyakran álmodtam ezt.
2009. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
levágott haj :elvesztett szerelem
2009. febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ez attól függ....

..mert ha már nagyon nagy a hajad és régóta álmodozol arról,hogy legyen egy teljesen új és rövidebb frizurád akkor valószínű,hogy magát a vágyat jelenti.

Ha meg nem szeretnéd h levágják a hajad sőt...Egyálltalán nem akarod,mert neked ez így jó...akkor meg pont azért és akkot nevezhetjük egy"rém" álomnak =D :)Én ezt a két variációt találom megfelelőnek...vagy ha velem történt volna meg...akkor ezekre gondolnék =)

2009. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nichts
2023. szept. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!