Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Csak a...

Mit jelent ez az álom? Csak a tudatalattim játéka lett volna, vagy tényleg van ilyen?

Figyelt kérdés
Álmomban láttam egy farkaskölyköt, amint egy drótkerítésnél áll és az orrát bánatosan kidugva bámult át rám. Elég koszos, csapzott bundája volt, a szemei is félelemről árulkodtak. Előző nap lefekvés előtt olvastam azt, hogy az én indián horoszkópom a farkas, és hogy a totemállatom is az egyben. Bolondságnak gondoltam, nem hiszek az ilyesmiben, de azért ez az álom meglepett. Kinek mi a véleménye róla?
2011. febr. 23. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha pont akkor olvastad, akkor szerintem az agyad felhasználta a farkas szimbólumot, arra, hogy téged ábrázoljon az álomban. Nem érzed úgy, hogy van valami közös az életedben, és az álombeli farkasban? Nem érzed magad valamilyen szempontból bezárva, megfélemlítve?
2011. febr. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem teljesen lefekvés előtt olvastam, kb olyan 4-5 órával. Nem voltam teljesen pontos a kérdésnél. Egyébként amit még nem írtam le, hogy amikor a farkas szemébe néztem, álmomban belémnyilalt a felismerés: "Úristen, ez én vagyok!". Kíváncsi voltam, hogy előtte ki mit fog reagálni. De, hasonló problémákkal küzdöm az életben, fogjuk rá, hogy kezdem feldolgozni őket. Van egy önző, magának való, tapló, agresszív énem, amit elfolytok magamban, és van egy jófej, segítőkész, empatikus énem, amit magamra erőltetek. Valahogy meg kéne találnom a közös nevezőt a kettő között.
2011. febr. 23. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván azért álmodtad azt, mert foglalkoztat a dolog.
2011. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!