Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelethet ez az alom,...

Mit jelethet ez az alom, nagyon furcsa volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2 nappal ezelott véget ért egy nagyon szép baratsag, igaz, tudjuk mind a ketten, hogy nem vagyunk képesek elengedni egymàst,mégis befejeztûk ( ôrôkre?)Nem tudom..

Ma délutan lefekudtem és elaludtam és a kôvetkezôket almodtam:

A (volt) baratomrol tudni kell, valami miatt nagyon szereti a vizet, mint szimbolumot, de soha fel sem tunt neki, én emlitettem neki egyszer, furcsamod bàrmirol beszél, egyszercsak megjelenik valamilyen modon a viz a mondanivalojàban. Szoval almomban a lakasomban vagyok, és hirtelen eros késztetést érzek arra, hogy elmenjek egy buvolhely-szeruségre,és vigyem magammal a laptopom. Odaérek, és a gépemen latom, hogy kuldott egy e-mailt, siman emlékszem a mail "tàrgyàra": Horgàszhàlo, szigony, buvarkodas

A levelében belinkelt nekem par videot magàrol ( webkameraval felvett video), amin teljesen màsképp néz ki, mint ahogy kinéz a valosàgban, majd kapok egy tôbb oldalas belinkelt szôveget valami horgàszati- buvarkodàsi muzeumrol Magyarorszàgon ( tudni kell, ô nem magyar, kulfoldi, nagyon tavol él)Kôrbenézek, és làtom, hogy mindefelé buvarruhak meg halàsz-hàlok vannak kôrûlôttem , és fel akarom venni az egyik buvàrmaszkot.

Ekkor belép egy csomo ott dolgozo pasas, és elkezdik a hajamat simogatni, meg nézik az e-mailt, én olvasnàm tovàbb a levelet, de egyszercsak megakad a szemem egy " szekrény-szeruségen", amit ki akarok nyittatni, ekkor az egyik pasas azt mondja, azt nem lehet. Kinyitom, és làtom, hogy tele van kinai evopàlcikàkkal ( a volt baràtom àzsiai) , de nem szabad hozzàjuk nyulnom. Olvasom a levelet, mert tudom ,érzem, hogy az utolso mondatokban akar valami nagyon fontosat kozolni, és amikor az utolso bekezdéshez jutottam volna, felébredtem.. Csorgott a telefon.. érdekes, felvettem ( ez màr a valosàg :)), és annyit szolnak bele: " oh elnézést, téves".. Mintha nem lett volna szbad végigolvasnom a levelét..

Ti hogyan értelmeznétek ezt az àlmot?


2011. febr. 25. 17:21
 1/1 anonim ***** válasza:

UH, elég nehezen megfejthető, mert dugig van meglehetősen elvont szimbólumokkal. :)

A víz megjelenése egyértelműen a barátodra utal, hiszen ő szerette. A búvárkodás ... hát, talán olyasmi, amit együtt kipróbálhattatok volna, vagy pedig azt jelzi, hogy szeretnéd, ha a víz, amit szimbolikusan az ő barátságának tekinthetünk, körbevenne, szeretnél elmerülni benne. A bezárt szekrény nagyon sok minden lehet, talán azt jelzi, hogy úgy érzed, lett volna még közölnivalótok egymás felé, vagy hogy valami van, amit nem mond el neked.


Hirtelen ezek ugrottak be, jelzem, nem vagyok sem pszichológus, sem álomfejtő, pusztán a saját álmaim alapos tanulmányozása után merültek fel bennem ezek.

2011. márc. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!