Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszatérő álmom de...

Van egy visszatérő álmom de nagyon furcsa! Aki megtudná fejteni írhatna!?

Figyelt kérdés
Már kicsi gyerekkorom óta gyakran álmodom azt hogy én pl fekszem az ágyban és egyre kisebb leszek és megyek össze és minden körülöttem óriási.és ilyenkor minden fekete fehér lesz...de még ígysem tudom pontosan leírni ezt nagyon furcsa.
2011. dec. 27. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában nem emlékszünk arra, mit álmodunk. Mindenkinek vannak nyomasztó, furcsa, irracionális álmai. Nem kellemes ilyennel ébredni. Engem az szokott zavarni, néha összezavarni, ha az álom nagyon is valószerű.
2011. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
62%

Nem vagyok álomfejtő, csak egy tipp:

Talán azt jelentheti, hogy nagy elnyomásban élsz, vagy mindenki lenéz, semmibe vesznek. Vagy... Egyszerűen csak összementél a mosásban xD

2011. dec. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szorongás :O
2011. dec. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem lehet álmot fejteni:P Magadnak kellett volna elvégezned, persze semmi sem garantálja, hogy neked sikerül de éppen emiatt miből gondolod, hogy másnak menne?
2011. dec. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Félsz hogy lenéznek.
2011. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ezeket hasznos :DD :O
2011. dec. 28. 21:21
 7/7 anonim válasza:
Ez bizony a "Gulliver szindróma". Szóljatok a házmesternek, ő tudja, hogy ilyenkor mit kell tenni. ( megj: olvassátok el a könyvet. Be kell írni a Googliba....)
2012. márc. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!