Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom van! És nem...

Visszatérő álmom van! És nem igazán kellemes! Már félek néha! Valaki tud magyarázatot adni?

Figyelt kérdés

Tegnap este is ugyan azt álmodtam mint kb 1hónappal ezelőtt!

A lényege: A kisfiammal ülök a földön a szobában!Sötét van csak a tv megy....és egyszer csak a szobába beszalad egy játék maci!Részletesen le tudom írni hogy néz ki!Kék virág mintás anyagból van néhol szakadt....és árasztja a gonoszságot!Mikor beszalad és a gyerekem felé menne és meg elkapom kiviszem az erkélyre és szét szaggatok és a darabjait ledobom.De mikor bejövök újra ott találom!Ekkor már megpróbálom felgyújtani de nem megy!Elszökik tőlem és közli hogy soha nem fog békén hagyni!Ez olyan szintű álom hogy arra ébredek hogy kiabálok és csapkodok!Mikor felébredek szaporán veszem a levegőt és rosszúl vagyok!Mi lehet ez?Nem először fordul elő!


2011. márc. 3. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van valami elnyomott emléked gyerekkorodból, ahol valószínűleg bántottak. A játék nem egyéb mint egy személy megtestesülése álmodban, vagy mert nem emlékszel rá, vagy mert durva az emlék. Nagy valószínűséggel egy ilyen élménytől akarod megóvni a gyereket. Szóval szerintem keress valakit, aki ért a hipnózishoz, vagy regressziós hipnózishoz. Sok mindent kideríthet és akár többet is el tudsz érni vele, mint hogy nyugodtan alszol.
2011. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Mindenképpen megkeresek egy szakembert!
2011. márc. 3. 16:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ha megint előjön az álom, akkor próbálj meg emlékezni arra, hogy ez nem a valóság. Amikor erre rájössz már valószínűleg tudod irányítani az álmot, szóval kérdezd meg a játéktól, hogy ki ő és mit akar. Ez valószínűleg hatásosabb, mint az álomfejtés, hiszen lényegében a tudatalattiddal fogsz beszélgetni :)
2011. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!