Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez? (kutya,...

Mit jelenthet ez? (kutya, kollégium)

Figyelt kérdés

az álmomban a pasim elhagyott (buszra szállt és elment) én meg csak sírtam a buszmegbe. am kolis volt a srác és a b.nőim is csak én nem és az erdőbe mentünk vissza a koliba a b.nőimmel miközbe vigasztaltak és be tévedtünk egy kertbe és megharapott 1 kutya, a jobb kezemet. és arra ébredtem hogy sajog és fáj a kezem. vissza aludtam és folytatódott az álom..be értünk a koliba, én még jobban sírtam, ömlött a vér a kezemből és a srác nagyon meg ijedt és aggódot. mire be értünk az orvosi szobába túl sok vért veszítettem és bevittek a kórházba :SS

ez jelenthet valamit?


2011. márc. 5. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
www.nlcafe.hu-n, az álomszótárban utána nézhetsz.
2011. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 üreginyul ***** válasza:
Azt jelenti: Sürgősen mutasd meg ezt a szöveget a magyar-tanárodnak és kérj egy nagy maflást.
2011. márc. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért van mindig valaki, aki egy rohadt álomszótárat ajánl?? Nem lehet felfogni, hogy hülyeség?! Persze ezok szerint nem, de akkor is... Azt, hogy mi mit jelent csak te tudhatod.
2011. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!