Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez a kutya jelent valamit,...

Ez a kutya jelent valamit, esetleg jelez valamit?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam előző este, hogy egy fehéres lovon ültem és egy nyaklánc volt a kezemben.Nagyon vigyáznom kellett rá.Ekkor két viszonylag kisebb termetű koromfekete kutya kezdett el üldözni és ugrálni utánam.Vicsorogtak és morogtak meg ugattak is.De én nem féltem tőlük(legalábbis nem úgy látszódott).A lovam egyszer csak felugrott és emelkedtünk az ég felé, majd hirtelen nagyon magasan egy vajszínű plafon lett fölöttünk és megérintettem.Ekkor visszaereszkedtünk a földre és a két fekete kutya meghalt. Tudom, hogy érdekes és vicces álom, de jelent is valamit?...Köszi a válaszokat és a segítséget előre is! :)
2011. szept. 8. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ha az én nyakláncom került véletlen hozád mer ellet postázva roszhelyre akkor a 2fekete kutya közül az 1ik én vagyok másik a haverom és ha nem adod szétvetünk XD


ha más akkor az a nyaklánc 1olyan dolog amit szerec és meg akarsz védeni a 2 fekete kutya meg gondolom a 2 fö ellenségetek. v hasonlo.

2011. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

jaj de poénosak az ilyen emberek... ezeket ugy bírom hahaaaa


Nos véleményem szerint menekülsz valami elöl, lehet az egy ember vagy erézés, esetleg félelem, mindenképpen negatív dolgot jelez a 2kutya. Amiből fel tudsz emelkedni, ki tudod kerülni, és le tudod küzdeni, erre a fehér ló utal. Ezáltal a magasba emelkedik a lelked (plafon) hiszen megnyugszol és megérinted az eget.

De a fehér lóra figyelj, igaz pozitív de valakit takar, valakit akire számíthatsz aki segít, és melletted áll.

A nyaklánc szerintem azt jelenti hogy valamire nagyon vigyázol, legyen az 1 érzés egy személy egy emlék bármi.


Szerintem maga az az álom pozitiv, hiszen legyőzted a negatívat és a nyakláncot is megóvtad:)

2011. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem csak megtetszett az old spice reklám. kicsit hasonló. fehér ló, gyémánt a kézbe :D:D kutya az nincs :7
2011. szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csíplek titeket!!! :D


Köszi a válaszokat :)


...Igen, hát lehet, hogy van valami abban a reklámban!:)

2011. szept. 8. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!