Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Néha olyat álmodok, amit soha...

Néha olyat álmodok, amit soha nem tennék meg. Miért álmodom meg mégis?

Figyelt kérdés

Az éjjel azt álmodtam, hogy a salsa tanárom közeledik hozzám, és én engedek neki, és nem tudok mit tenni ellene. Nem is tetszik a pasi, és nem szoktam rajta gondolkozni, ellenben én tudom, hogy tetszem neki, mért nem tudok neki ellentmondani az álmomban?


Csak normális válaszokat szeretnék kapni. Előre is köszi.


2011. márc. 8. 13:56
 1/1 anonim válasza:
Az álom passzív képzeleti működés. Ez azt jelenti, hogy nem te képzeled, csak "képzelődik" a fejedben. Ezért van tele sok álom teljesen irreális vagy abszurd részletekkel. Az álmaidra persze kihatással van rengeteg dolog, ami éber állapotban ér, de azért mégiscsak passzívan jelennek meg. Fura lenne, ha még nem lettek volna ennél meghökkentőbb, természetellenesebb, vagy épp a józan gondolkodásmódodnak ellentmondóbb álmaid. Ezeknek az álmoknak nem feltétlenül van közük ahhoz, hogy ébren mit tennél.
2011. márc. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!