Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges, hogy testen...

Lehetséges, hogy testen kívüli utazásban volt részem többször is? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném, hogy eddig soha nem agyaltam még olyasmin, hogy szándékosan kipróbáljak ilyesmit előidézni. Kb. 2 hónap múlva leszek lassan 20 éves F. Most 19 évesen tapasztaltam ezeket a jelenségeket, kb. 1 hete volt a 3. . Az első kettőnek nem volt semmi különösebb jelentősége, kivéve az, hogy mindkét esetben teljesen lezsibbadtam/lebénultam, erős nyomást és zajt éreztem a fejemben, igaz csak pár mp-ig tartott, max. 10. Ilyenkor mintha csak a légzésem működött volna reflexesen, és csak a szememet tudtam pislogtatni meg mozgatni, de még ez sem biztos, csak pontosan soha nem emléxem rá. Viszont a 3. eset érdekes volt. Ez mintha valamivel több lett volna. Tudni kell hogy redőny van az ablakomon, és emeleten van a szobám. De a redőny azért olyan csíkosan még beengedi a napot, szóval ez jó korán lehetett csakis. Tehát olyan mintha ugyanazt álmodtam volna, mint a valóság. a Nap ugyanúgy a szemembe világított idegesítően. Sajna volt, hogy egyáltalán nem tudtam eldönteni, hogy ezt most álmodom, vagy a valóság? Viszont az ágyamban feküdt mellettem valaki más is, fiú volt az tuti, de felnőtt volt, és valami volt kettőnk között, ami elválaszt bennünket. Bár teljesen nem tudtam az ágyból kimászni, de felülni igen. És itt állt be egy furcsa érzés. Elfogott egy hányinger, olyan mint mikor jön fel a gyomorsav, valamint mintha egy szellem az ágyhoz szögezett volna hirtelen, és én úgy halkan próbáltam kiáltozni is. Vagyis a végén beállt megint a bénulás. Aztán úgy is ébredtem fel, hogy amikor tényleg észnél voltam már, még hallottam az utolsó nyögésemet már ébren. És egy hangot is a földszintről, mintha anyám kiabált volna fel így, hogy "XY micsinááááálsz?" olyan gúnyosan és idegesen. És akkor ismét a napsugár...a testem furcsa nyakatekert pózban feküdt az ágyban, és felfelé nézett. És láttam a szivárvány színeit sorba, ismétlődve úgy vonalakban (ez a pillanat valami csodás volt). A szempillám törte meg őket, de ekkor már észnél voltam, tudtam mozogni is. Tesómmal egy szobában vagyunk. Mikor nappal megkérdeztem tőle, bizony azt mesélte, hogy furcsa hangokat adtam ki hajnalban. Anyám szerint viszont ő nem kiabált rám lentről. Most akkor ez testen kívüli élmény akart volna lenni, ami még nem teljesen jól sikerült? Mégis mi történik velem ilyenkor? Erről eddig olyasmit olvastam, hogy ez a lidércnyomás, de a 3. eset már mintha több lett volna. Tehát a környezet maradt, kivéve a hangok, az érzések, meg az a test közvetlen mellettem. Lehet hogy az én saját magam voltam??? Mert tesóm a másik ágyban szintén ott volt.
2011. márc. 12. 03:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alvásparalízis. Olvass utána, szerintem rá fogsz ismerni az érzéseidre.
2011. márc. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az alvásparalízisről olvastam, és olyasmit is, hogy tán ez a testen kívüli utazásba az átmenet. Ma megpróbáltam a jelenséget szándékosan előidézni, de nem jutottam sokra, valószínűleg megijedek, vagy sokat agyalok valamin, és kudarcba fullad az egész. Esetleg hogyan tudnám ezt szándékosan előidézni? Mint mondtam régebben nem tudtam erről a jelenségről, de ha valóban létezik, van esélyem ezt megtanulni?
2011. márc. 12. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Asztrál utazás során sokat számít,hogy melyik síkra sikerül kilépned.Több szint létezik.Kiléphetsz a fizikai valóságba,akkor csupán azt látod,ami a valóságban is ott van.Más szinten viszont láthatsz,hallhatsz olyan dolgokat is,amelyek fizikailag nincsenek ott,az asztrál dimenzióban azonban léteznek.Tehát,amit megélsz,igaz,csak más síkon...

Az ágyon fekvő fiú lehettél te magad is,de akár asztrál utazó is.Sőt!Mivel más síkon az idő nem lineárisan telik,mint a fizikai valóságban,ezért feküdhetett melletted akár múlt vagy jövő beli éned is.Hasonló ez az álmok világához,de mégsem az.

Hogy a tested miért volt furcsa pózban ébredéskor..nos,van úgy ,hogy a kilépés furcsán sikerül,és ki-be járkál az ember...De van egy ritka jelenség,valami tudatkivetítés féle,egy módosult tudatállapot.Mikor úgy érzed testen kívüli élményben van részed, és érzékeled az asztrál dimenziót,de valójában nem léptél ki a testedből.Könnyen lehet,hogy veled ez történt.Mindenképp valamilyen kevert élmény lehetett.

Elő lehet idézni szándékosan is,de sok gyakorlás kell hozzá.Most abban a korban vagy ,mikor nagy esélyed van rá,hogy spontán tapasztald az asztrál utazást,bizonyára sokszor elő fog fordulni veled.

2011. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Adok egy linket.Itt elolvashatod,hogyan kell szándékosan előidézni.És még sok hasznos információt olvashatsz az asztrál utazásról.


*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!